Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Скандал з домаганням студентки: Петров не визнає провину і оскаржуватиме домашній арешт

Субота, 1 грудня 2018, 01:46

"Політтехнолог" Володимир Петров, підозрюваний у справі про нібито сексуальні домагання заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка до студентки КПІ, не визнає провину за жодним пунктом обвинувачення і планує оскаржувати свій домашній арешт.

Про це "Громадському" повідомив його адвокат Кім Веремейчук.

"Ми не згодні з обраним запобіжним заходом, бо цілодобовий домашній арешт обмежує його право на професію. Він веде ефіри, веде передачі", - заявив адвокат.

На думку Веремейчука, в аргументації сторони обвинувачення є "серйозні розбіжності", зокрема щодо статті 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер) Кримінального кодексу.

"Сторона обвинувачення прямо вказує, що Володимир нікого не прослуховував. На думку сторони обвинувачення, він можливо отримував інформацію про факти телефонного з'єднання, про час з'єднання", - розповів він.

За його словами, покарання за цією статтею передбачене лише за розкриття змісту розмови.

"Водночас адвокат не зміг відповісти на питання, чому суд відправив його клієнта під домашній арешт, а іншого фігуранта справи - блогера Олександра Барабошка - під варту, бо поки немає повного тексту рішення суду.

Веремейчук припустив, що це сталося через те, що у Петрова на утриманні є неповнолітня дочка", - пише "Громадське".

Як повідомлялось, 30 листопада Печерський суд обрав Петрову запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 27 січня.

Іншому фігуранту гучної справи про секс-скандал з використанням соцмереж блогеру Олександру Барабошку суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 3 мільйона гривень.

29 листопада стало відомо, що Петрова і Барабошка затримали в розслідуванні, яке веде Слідче управління СБУ у Києві та Київській області.

Кримінальне провадження відкрито за фактами завідомо неправдивого повідомлення про злочин, поєднаного зі штучним створенням доказів обвинувачення,  порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер, у тому числі щодо державного діяча;

впливу на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків, а також за фактом незаконного збирання, зберігання та використання конфіденційної інформації про особу, за ч. 2 ст. 383, ч. 1 ст. 163, ч. 2 ст. 163, ч. 2 ст. 182, ч. 1 ст. 343 КК України.

Нагадаємо, 8 листопада столична прокуратура отримала звернення від імені громадянки Наталії Бурейко про погрози і переслідування від особи, яка в соцмережах користується іменем Олександр Варченко.

Заступник начальника відділу департаменту захисту економіки Національної поліції Олександр Варченко звернувся до голови НПУ Сергія Князєва з проханням провести перевірку оприлюднених у мережі звинувачень у сексуальних домаганнях. Він запевнив, що не має до них стосунку.

Пізніше стало відомо, що прокуратура розглянула заяву та відкрила кримінальне провадження і доручила проводити розслідування Службі безпеки.

Ще пізніше 8 листопада в акаунті Бурейко у Facebook з'явились вибачення перед Варченком і членами його сім’ї. Попередні пости про погрози й домагання зникли.

9 листопада стало відомо, що процесуальне керівництво в розслідуванні справи щодо погроз буде здійснювати військова прокуратура.

Читайте також: 7 пригод "політтехнолога" Петрова і блогера Барабошка

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
18:42
Вбивство ветерана АТО у Києві: виконавець отримав 15 років тюрми
18:32
У травні до бюджету надійшло понад 150 мільярдів податків і зборів: план перевиконали на 12 мільярдів
18:31
"Історія про справжню наполегливість". У Львові чоловік отримав водійські права з 16-ї спроби
18:30
Понад 155 тисяч жінок оновили дані через "Резерв+". Також відомо про 141 тисячу заброньованих – Міноборони
18:25
Підвищення тарифів та мобілізаційні нововведення: що зміниться для українців з червня
18:20
Міноборони перерахувало приклади, коли і чому військовозобов'язаний може бути "у розшуку"
18:14
Міноборони: 4% українців, які оновили дані в "Резерв+" мають статус "у розшуку"
18:11
В МЗС Литви вважають, що Україна може завдавати ударів по Білорусі
18:00
"Відчутна потреба в спеціалістах": в Україні запровадили інтернатуру з судово-медичної експертизи
17:59
Швейцарський банк Credit Suisse офіційно припинив існування: UBS завершив поглинання
Усі новини...
Реклама: