"Зоря" програла "Маккабі" Тель-Авів та погіршила шанси на вихід з групи Ліги конференцій

Субота, 25 листопада 2023, 19:37
Зоря програла Маккабі Тель-Авів та погіршила шанси на вихід з групи Ліги конференцій

"Маккабі" Тель-Авів обіграв "Зорю" і в другій очній зустрічі у перенесеному матчі 3-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Джерело: трансляція матчу

Деталі: "Зоря" та "Маккабі" 9 листопада провели поєдинок в Лізі конференцій, який завершився перемогою ізраїльтян (1:3). У суботу ж команди зіграли перенесений матч 3-го туру (який мав відбутись у Ізраїлі, але через бойові дії з Палестиною його проведення було небезпечним).

Команди майже повторили результат першої зустрічі між собою. Захаві вивів "Маккабі" вперед наприкінці першого тайму (ще був скасований гол Каніховскі), а після перерви Перец оформив дубль. Герреро відквитав один м’яч, а Горбач скоротив відставання до мінімального, але "Зорі" не вистачило часу, аби вирвати бодай нічию.

Таким чином, "Маккабі" закріпився на другому місці, набравши 9 очок. "Зоря" ж з 4 пунктами залишилась третьою у групі B.

"Маккабі" Тель-Авів – "Зоря" – 3:2