Українська влада готує Росії план перемир'я - ЗМІ

Субота, 15 березня 2014, 09:43

Українська влада готується до початку справжніх переговорів з Кремлем, який раніше не визнавав новий уряд.

Про це пише Дзеркало тижня, посилаючись на власні джерела.

Суть пропозиції полягає в тому, щоб повернутися до виконання умов Угоди від 21 лютого, але - вже без Віктора Януковича, - сказано в статті.

"Він, судячи з недавньої заяви Медведчука, вже Путіну не потрібен: кум президента РФ вважає, що Віктор Федорович може повернутися в Україну тільки для того, щоб постати перед судом. Причому, за громадянське протистояння в країні", - стверджують журналісти видання.

За їх інформацією, Янукович вже зіграв свою роль і повинен піти або за власним бажанням, або через процедуру імпічменту. Яку, у випадку команди Кремля, голосами готова забезпечити Партія регіонів.

Основою для імпічменту, як стверджує одне із джерел ZN.UA , може бути не рішення по вже заведеним на екс-президента кримінальних справах, розслідування яких загрожує затягнутися на місяці.

Януковича можуть звинуватити в порушенні закону, коли він нелегально перетнув кордон України.

"У Ростові його бачили всі, а відмітку у паспорті - про перетин кордону - ніхто", - пише ZN.UA.

Крім того, ЗМІ стало відомо, що згідно з обговорюваним планом, восени має бути прийнята нова Конституція, з вкрай урізаними повноваженнями президента і вельми широкими повноваженнями Криму та інших регіонів.

"Друга умова - створення широкої парламентської коаліції за участю Партії регіонів, але - без дострокових парламентських виборів", - йдеться в статті.

Джерела видання в в Криму повідомили, що переговори можуть початися протягом найближчих днів, тобто відразу після "референдуму" і в разі відсутності провокацій з диверсіями ( про небезпеку таких вже попередила "спецслужба Криму").

Як відомо, 6 березня Верховна Рада АР Крим проголосувала за призначення референдуму про приєднання Криму до Російської Федерації на 16 березня.

У Києві заявили, що таке рішення є неконституційним та погрожують розпустити Раду Криму. у ЄС та США заявили, що не збираються визнавати результати цього референдуму.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: