Оскільки за новим виборчим законом для депутатів, обраних за партійними списками, у парламенті передбачено 225 місць, то ще 113 місць вони отримають у якості бонусу від партій, які не подолають 5% виборчий бар’єр.
Можливо, пана Тягнибока просто вводять в оману його ж соратники, кажучи про "електоральну обираність" Хмельниччини?
В Кіровоградській області влада вирішила відзвітувати про результати своїх програм. Назва нашої програми, відповідно до корпоративного стилю синьої влади, "Центральний регіон 2015". Тож чи вдалося владі виконати свою програму, і що говорять з цього приводу її представники?
2011 політичний рік розвинув вже започатковані тенденції збільшення протестних настроїв в суспільстві, розвиток кризових явищ в опозиції та продемонстрував продовження вибудови з боку президента та його оточення владної вертикалі, орієнтованої на подальшу концентрацію влади. Проте, актуальним так і залишилося питання – а навіщо?
2012-ий буде великим політичним роком Юрія Луценка. Школа СІЗО тільки загартувала його, висталила душу.
Юлія Тимошенко пропонує об'єднатися на основі нейтральної партії. Думаю, що за таку партію можна вважати Українську республіканську партію, УРП.
Кандидатом-мажоритарником можна стати шляхом самовисування, або бути висунутим політичною партією. Така норма дає шанс громадським організаціям та навіть Інтернет-спільнотам скористатися виборами для пропагандистської та просвітницької роботи, яка може вплинути на результат виборів.
Задача рядового виборця проста й дуже відповідальна: Нехай спочатку вони витрачають гроші на нас, по максимуму допомагають нам – а вже потім кожний окремий українець буде робити свій усвідомлений вибір.
"Наперсточники" від опозиції делікатно обходять те, що країна отримала закон про вибори – з Банкової. Виборцю розказують про два варіанти – ухвалити "поганий" законопроект, який вносила більшість, і "хороший" законопроект, напрацьований ТСК за участі опозиції.
Скільки б не теревенили про низький рейтинг Попова і про те, що його шанси на "легалізацію", а саме для цього йому потрібна посада мера, примарні, хтось дуже вдало розкладає столичний пасьянс.
Давайте називати речі своїми іменами. Опозиція в Україні ніколи й нічого не вигравала у влади. Вигравали окремі її діячі, яких просто впускали у владу. (рос)
Постає цілком логічне запитання: навіть якщо голосувати не за Партію регіонів, а за іншу політичну силу, кого ж обирати, якщо справжньої альтернативи немає. Відповідь проста – за будь-кого, окрім сучасної влади. І це пов’язано не з тим, що опозиція набагато краща. Просто іншої можливості врятуватись від білорусизації України немає.
Дедалі частіше апологети провладної політсили наввипередки змагаються у повідомленні українцям, що для "Батьківщини" можуть настати не кращі часи, намагаючись вплинути на громадську думку. Насправді ці слова не зовсім відповідають дійсності, а є банальною маніпуляцією.
Пропоную виключити з КОДу і не вважати опозиційними всіх тих, хто з парламентської опозиції проголосував за закон про вибори. Це список депутатів: з БЮТу – 62, НУ-НС – 36.
Який вихід із цієї ситуації? Що робити, в умовах змішаної системи виборів? Потрібно об'єднувати свої зусилля та вказати на справедливе місце заслуженим шулерам України. Я пропоную поширювати серед виборців наступне звернення.
Президентом треба обирати того, хто має високі політичні якості "демократа по духу"...
Підконтрольні Банковій ЗМІ та обладміністрації отримали вказівки "працювати на Януковича" та "мочить Юлю".