Перший номер у списку зараз – фактично майбутній прем'єр-міністр. Точно не очолить список провладної партії Колесніков. Як крайній варіант розглядається очолення списку самим Януковичем.
Збирають новий "народний" гербарій. І зрозуміло ж, старим, своїм звичним способом, – "згори – униз". І поки це триватиме – не вийти рідній Україні із проблем.
Як співає соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк – "Буде щастя! Гуляй, веселись, сьогодні Вітька при власті".
При всій моїй повазі до Донбасу та Дніпропетровська, в Україні існують і інші великі регіони, які повинні мати своїх представників, в першу чергу, представників бізнесу. (укр)
Продаючи свої голоси на виборах, українці вже найближчим часом зазнають непомірних втрат. Слабкість моральних принципів у суспільстві та тотальна бідність у порівнянні з європейськими країнами не дозволяють викорінити це зло.
Лист-звернення витриманий у відповідності до цільової аудиторії – селянина. Родинні цінності з нотками християнської моралі та тактика малих справ із закликом долучатись до покращення свого життя – покликані створити для ще донедавна не відомого мешканцям району кандидата образ "доброзичливої та розуміючої людини".
В Україні таки починається мода на чесність. І втілення цієї моди зараз попадає своїми першими джебами в пику хамовитого зимбабвійського британця на рингу в Мюнхені.
УДАР або Фронт змін набагато краще, ніж, наприклад, "Свобода", сприймаються на Східній Україні – виходить, саме їхні кандидати будуть виставлені в якості опозиційних.
Cвяті зустрічаються напрочуд рідко серед смертних. Причому, не тільки серед політиків, але й серед звичайних людей. Усі ми грішні. Але якщо ми сидітимемо склавши руки й чекатимемо святих, замість того, щоб почати діяти та обрати реальну альтернативу клептоманії і зраді країни - ми ризикуємо втратити все.
Підкуп виборців все ще залишається впливовою політичною технологією. Важке соціально-економічне становище населення актуалізує "передвиборчу" роздачу продуктових наборів і медикаментів.
Чим ближче до виборів, тим частіше на екранах і шпальтах ЗМІ з’являються гарні усміхнені обличчя політиків. Тексти, що супроводжують ці вигідні фото, так само компліментарні. В них про політиків – тільки добре. Це "джинса" – реклама без позначки "реклама". На яких умовах можна розмістити такий іміджевий матеріал без позначки "реклама"?
Для багатьох опозиційних політиків парламентські вибори можуть закінчитися, не розпочавшись, ще на етапі висування/реєстрації кандидатів. Діючий виборчий закон містить низку прихованих небезпек.
Наявність у мажоритарних округах таких маловідомих тим округам політиків – лише підтверджує намір правлячої партії заборонити дублювання прізвищ кандидатів-мажоритарщиків у списках по пропорційній системі.
Буде сформовано декілька колон опозиційних сил, котрі візьмуть участь у виборах на загальнонаціональному виборчому окрузі. Одна з таких колон, згідно з нашою домовленістю, буде формуватися разом з декількома партіями, що входять в Об’єднану опозицію на основі партійного списку "Батьківщини". Утворення єдиного списку не передбачає юридичного злиття партій.
Cкоріш за все, буде на кожному окрузі від нашого "патріота-брата" по кандидату. І будуть вони там, на камери, підписувати маніфести та братання, пакти про ненапади – а тут, перед виборцями, "мочити" один одного.
У лідерів "диванних партій", якщо є шанс потрапити в парламент – то тільки в Галичині. Чудово розуміючи увесь трагізм своєї ситуації, лідер "Нашої України" Валентин Наливайченко, партія якого є членом Комітету опору диктатурі, забронював за собою мажоритарний округ на Тернопіллі.
Я маю, що втрачати. Тому кажу їм: "Досить, я сам!" Я сам можу змінити цю країну. Я сам можу будувати її. Таких, як я – сотні тисяч. Ми об'єднаємося в Самоврядну Альтернативну Мережу, яка помножить силу кожного.
Я особисто знаю зо два десятки депутатів ВР від НУНС і БЮТ. Я особисто готовий за більшість з цих людей поручитися, як за людей порядних. Проте, кілька мільйонів моїх співвітчизників не готові сьогодні проголосувати за опозиційні партії, бо з тих чи інших причин не довіряють їм. То що ж, нехай їх голос пропаде?
Є ризик, що виборці, які потенційно мали б віддати голос за опозиційного кандидати, просто проігнорують вибори в цьому окрузі, або ж частина з них віддасть голоси за свого кандидата, чим фактично розчистять дорогу до перемоги провладного висуванця.
Єдино виправданим показником демократичного вибору має бути саме довіра більшості громадян, які мають право голосу, незалежно від того, чи взяли вони участь у голосуванні.