Якщо опозиція дійсно бажає досягнути успіху, їй необхідно самій формувати порядок денний, а не підлаштовуватися під те, що їм пропонують Янукович та Партія регіонів.
Так, сьогодні українське суспільство в катастрофічному стані духу, моралі і культури, у тому числі політичної. Але світ знає і більш напружені періоди з життя суспільства.
Багато хто говорить, що єдиний шлях до відновлення демократії - це чесні перевибори. Все інше - це компроміс, в народі також відомий як зрада. Але мені так зовсім не здається. (рос)
Попри весь негатив виборчої кампанії, яка ще триває, є один великий плюс – люди показали, що не все і далеко не всіх можна купити.
Якби всім українцям, як оце гнилим ліберастам, ішлося найперше про людську гідність, цієї влади в нас просто не було б. Така країна ніколи не привела б на трон малоосвічену людину, яка дозволяє собі в публічні промови втикати зеківський жаргон та називати виборців "козлами".
Чи має моральне право депутат, який відверто нехтує своїми конституційними обов’язками, систематично прогулюючи засідання Ради, який в порушення Основного Закону дозволяє колегам по фракції голосувати своєю карткою, виголошувати депутатську присягу?
Це мій четвертий похід на мажоритарку. Але ніколи не було стільки бруду та фальсифікацій, як зараз. Хочете мартиролог виборчої історії? Будь-ласка.
Суспільство не бажає нічого змінювати, а чекає милості від государів, що приїлися. Закон "попит породжує пропозицію" прийнятний й до політики. Якби був запит на нові і правильні ідеї від нових і правильних політиків - вони б з'явилися. Немає попиту - немає пропозиції. (рос)
Новий майдан тепер набуває ознак мережевого, не обмеженого Україною. Реакція європейських і світових політиків та організацій – тепер також частина нового українського майдану, як і зруйноване наметове містечко у Первомайську чи мітинги в Обухові й Каневі.
Ймовірно, Янукович нині не виходить на люди саме тому, що перебуває в шоці від результатів пропорційної частини виборів.
Без математики відомо: якщо "регіонали" не візьмуть більшості в одномандатних округах, рейтингова ейфорія лопне, як мильна булька. За такої ситуації президента Віктора Януковича не лише кидатиме у піт, – його повноваження перетворяться на вотування законів від опозиції.
Хоч герегіонали довго пилипишивають історію, вони так само довго будуть сидіти.
Я голосував на цих виборах за опозицію – але це не дає їй імунітету від критики. Вона – програла, і тому має змінюватися.
Регіонали Олександр Єфремов і Ганна Герман заявили, що результати їхньої партії будуть "дещо кращими" за дані екзит-полів. Звідки така впевненість – зрозуміло.
Вибори – це слушний час зрозуміти роль Бога в нашому суспільному та державному житті. Хоча вибори – це тільки мить, але наше правильне ставлення до нашого Творця та Небесного Отця – це стан душі, який ми повинні зберігати постійно.
Нові люди повністю зав’язані на неформальні центри сили з-поза меж області. Тепер у нас все як у людей – маємо "смотрящего", такого собі паралельного губернатора, який контролює стягнення корупційної ренти й спрямовує її на саму гору, на вершину "сімейної піраміди".
Як показала практика, адмінресурс та підкуп виборців хоча й мають ефект, але не вони є вирішальними для перемоги.
Один із учасників перегонів одночасно є громадянином трьох країни: України, Росії та Канади. Мова про Олександра Мостіпана, на якого робить ставку влада у 98-му окрузі на Київщині.
Один з аргументів "противсіхів" – вони не хочуть обирати між "купами лайна". Назагал, образ українського "противсіха" цілком симпатичний. Проте, у нього є одна вада – інфантильність.
Навчений партійним штабом агітатор застережить, що в бюлетені у квадратику напроти потрібного кандидата має бути не звичайний хрестик, а якийсь інший знак – скажімо, той же хрестик, але навкіс, або зірочка, по якому й строго визначать, чи облагодіяний справді проголосував як треба.