Я собі часто ставив питання: чому так жорстко відбувається тиск на парламент? І варіант відповіді я знаходжу тільки один - нас ще чекають величезні потрясіння, тому що буде спроба перевести вибори президента до парламенту. (рос)
У регіоналів є окрема картотека мажоритарників, яких потенційно можна притиснути. Кандидатури подають губернатори. Включається податкова, міліція і прокуратура. І йдуть по слабих місцях. Картотека є на кожного – по бізнесу, по сплаті податків, по всьому іншому.
Одна справа - йти до парламенту до "справи Маркова", інша - йти туди зараз. Якщо раніше Раду можна було сприймати як місце, де можна сховатися від будь-яких колотнеч, то тепер і звідти, при бажанні, "виковирнуть" і кинуть у багато менш приємні місця. (укр)
Навіть поверхневий погляд на результати може дати пояснення, чому R&B Group не оприлюднює дані своїх досліджень. У другому турі Віктор Янукович програє вибори будь-якому (!) з своїх потенційних опонентів.
Якщо живемо в період старту виборчої кампанії 2015 року, то кожен з мислячих кандидатів у президенти повинен оголосити, що за його першої каденції буде прийнято якісний, політично узгоджений документ, суспільний договір між зацікавленими сторонами.
Колишній громадянин Росії, а нині український мільярдер Новинський у парламенті представлятиме інтереси жителів Севастополя, які дізналися про його існування зовсім недавно. (рос)
У Віктора Януковича, на відміну від його конкурентів, є його базовий електорат, і ніхто з опозиціонерів навіть не спробував говорити із цим виборцем його мовою та мовою його інтересів.
У Києві відбуваються протести щодо узурпації влади міста та невизначеність, але немає масових виступів, які б продемонстрували, що далі нехтувати інтересами киян стає неможливим та небезпечним для влади.
Регіонали "забронювали" собі трьох соратників Яценюка - Ігоря Скосара, Віталія Немілостівого та Романа Стадійчука. Останній звільнився з попереднього місця роботи ще до початку розгляду позову проти Власенка.
Акумулюючи протестні настрої, інтернет-середовище, тим не менш, не є активом для опозиції, яка, як і влада, не має навичок і відповідних технологій роботи з нею. (рос)
Відповідно до "теорії розбитих вікон", якщо хтось розбив скло в будинку, і ніхто не вставив нове, то незабаром жодного цілого вікна в цьому будинку не залишиться, а потім почнеться мародерство. (рос)
Бритоголові хлопці зі лжепосвідченнями журналістів стали ключовою ознакою виборів на Київщині. Однак, як виявилося, і після виборів вони не лишилися без роботи, і продовжують брати участь у владних розбірках.
- Чи збираєтесь ви повертатися в Україну? - Передумовою мого повернення може бути зміна влади в Україні. Над усуненням цієї влади мусять працювати усі: і я, і ті, хто перебуває тут зі мною з аналогічних причин.
Парламентські вибори 2012 року завершилися, віднісши за традицією свою головну таємницю – хто утримує українські партії. Від відповіді на це питання залежить розуміння того, хто замовляє майбутнє чи не кожного з нас.
Чим закінчиться "кожна темна справа", яка прямо або опосередковано вплинула на результати волевиявлення українських громадян? Тим більше, що заяв під час кампанії та після неї було зроблено чимало.
Явище фальсифікації є безвідмовний засіб приходу і утримання при владі обмежених груп людей з яскраво вираженими схильностями до лицемірства, зажерливості, агресивності.
Внаслідок "неможливості встановлення результату" опозиціонери не дорахувались ще 5 мажоритарних мандатів. Майже одразу дискусія з цього приводу звелась до єдиного запитання: багато це чи мало?
Міліції в Україні досить багато, більше ніж в європейських країнах, однак вона захищає владу, а не простих громадян, що й було продемонстровано "Беркутом" під час підведення підсумків парламентських виборів 2012 року.
Народний депутат повинен думати категоріями всієї держави, категоріями блага для всього народу, а не тільки для якоїсь групи чи регіону. Для нього не може бути своїх і чужих, кращих і гірших.
Може саме ув’язненні найкраще відчули на собі "поліпшення" від президентства Януковича і реформ Азарова? Чи таким чином вони віддячують владі, що їх не тримають у "Тюрмі №1" – Лук’янівському СІЗО?
Сьогодні державна машина фальсифікацій підконтрольна одному центру з Банкової. Тому рішення, які приймуть суди мало залежать від дій опозиції. Єдине чого влада панічно боїться – це реальних масових акцій протесту.
Плануєте вступати до фракції "Батьківщини"?- Ні. Але я однозначно буду в опозиції. У мене в батька інфаркт був. Якщо зараз йому напишуть на паркані, що "ваш син зрадник" чи "тушка"… Батьки не продаються.
Навряд можна говорити, що влада задіяла такий потужний ресурс фальсифікацій виборів заради 3-4 нових депутатських мандатів. Це була підготовка президентської кампанії.
Говорячи про відставку Януковича, ми не можемо не говорити про дострокові вибори. І на них інтереси та цінності Майдану мають отримати ім'я та прізвище. Без висунення єдиного кандидата існує ризик, що Майдан виграє битву, але не війну.
Треба, щоб виборці володіли більш-менш достатнім обсягом інформації про тих, хто реально фінансує вибори, і на користь кого обрані депутати "відпрацьовуватимуть" свою перемогу.
Рішення Конституційного суду стосується чергових виборів, а не позачергових. Тому парламент повинен негайно призначити вибори Київського міського голови і Київради, які будуть обрані на 2 роки, а у 2015 році підуть на чергові вибори.
Я не розумію, навіщо опозиція збирає новий мітинг в Києві в неділю. Невже вони дійсно думають, що люди не прийшли, тому, що був робочий день? Люди не прийшли - бо не розуміють, навіщо їм це треба. (рос)
Між тим, знявши блокування, опозиція показала неспроможність Партії регіонів проводити законодавчі ініціативи. У регіоналів банально не вистачає голосів. Притиснуті до стінки персональним голосуванням, ті два дні поспіль не могли призначити місцеві вибори у 107 населених пунктах.
Думаю далі буде вал кримінальних справ щодо мене, враховуючи величину і можливості замовників.
Прокалькулюємо, які "мандатні" результати за такої системи отримає опозиційна трійка, а які – владна ПР та її сателіти разом з "самовисуванцями".
Зосередимося на деяких прогнозах і передбаченнях, котрі можуть стати вирішальними на виборах-2015. Що ж нас чекатиме на наступному, по суті, вирішальному рубежі для долі української держави?
Викид інформації парламентським диригентом Банкової про те, що там вважають Тягнибока найбільш реальним суперником Януковича на виборах 2015 року, можна вважати стартом президентської кампанії де-факто.