Інформаційний простір перенасичений розмовами про те, чи подавали певні засуджені заяви про помилування. Але жодного формально-юридичного зв'язку між цими двома правами немає. Право особи просити про помилування не кореспондує із правом президента милувати.
Ситуація з Тимошенко в аспекті євроінтеграції виняткова, і вона сама по собі не вимагає яких-небудь змін в законодавстві. (рос)
Порожніх обіцянок ні Варшаві, ні Берліну від Києва не треба. Навіть заради того, щоб показати дулю Путіну. Це не пацанячі розборки, а серйозна політика на десятиліття вперед. (рос)
Або Україна має визнати, що не є правовою державою, або Європа має визнати законність засудження Тимошенко. Звісно, ні перше, ні друге не є прийнятним для сторін переговорів.
Лист на волю Юлії Тимошенко, схоже, переплутав карти і вніс ще більший сумбур у далеко не стрункі ряди опозиції.
Останнє рішення ВАСУ в "справі Власенка" є, вочевидь, нікчемним. Однак, важко сприймаються деякі аргументи й представників опозиції.
Нещодавно генпрокурор заявив, що причетність Тимошенко до вбивства Щербаня були відомі слідству ще понад 10 років коли вона була народним депутатом. З усією відповідальністю заявляю – це неправда.
Наразі основне завдання, котре стоїть як перед опозиційними політиками, так і перед громадянами загалом – це відкрити очі і зрозуміти, що ми котимось у прірву, що не варто очікувати коли "закордон нам допоможе".
Цитата Януковича з інтерв'ю "Блумбергу" не є ані звичним "ляпом", ані пересічним, одним із багатьох проявів антиправової свідомості українського гаранта.
Потрібне дуже сильне бажання, щоб не помітити політичну складову у справі Тимошенко. Прикро, що пані Лутковська відчуває таке бажання, та й вдається до тих самих прийомів, що й представники влади.
Чи хотів Геннадій Тимошенко такої долі і такої смерті? Такого непристойного обговорення можливості "доставки тіла покійного для прощання в колонії". (рос)
Завдання тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко та оприлюднення матеріалів з нібито підгляданням за нею може завдати не меншої шкоди інтересам України, ніж навіть її арешт.
Звісно, влада не могла не відповісти на цей інформаційний привід. І не було придумано нічого кращого, аби оприлюднити відео, на якому людина, схожа на Тимошенко цілується з людиною, схожою на її адвоката Власенка
Заява Тимошенко представляє інтерес, перш за все для фахівців в знакових, символічних обмовках. Граючи роль фундаменту, в міркуваннях будь-якої людини вони реалізує знамените євангельське твердження: все таємне стає явним. (рос)
Згідно зі 84-ю статтею Кримінального кодексу, особа, яка захворіла на тяжку хворобу, що перешкоджає відбуванню покарання, може бути звільнена від покарання.
Тимошенко лежить на лікарняному ліжку в кімнаті розміром 7 квадратній метрів поруч із камерою. Сидіти може лише із сильним болем. Саме в цій кімнаті прокуратура проводить із нею слідчі дії, що тривають по кілька годин на день.
Можливо, те, що зараз відбувається, є уроком для тих, хто звик під час виборів давати порожні обіцянки про настання "ери справедливості". Урок дуже жорсткий. Але саме він може стати стартом для реального реформування системи судопроізволу. І проводити цю реформу могли б ті, що нині страждають від неї, - Юлія Володимирівна і Юрій Віталійович. (рос)
Якщо президент вважає, що вже сьогодні виникла проблема, яка може бути вирішена шляхом помилування - навіщо змушувати судову машину працювати вхолосту? Дослідити докази, писати вироки, ганяти автозак по маршруту СІЗО-суд... Тому складно прийняти доводи Віктора Федоровича про правову неможливості помилування лідера БЮТ. (рос)
При Леонідові Кучмі й Вікторові Ющенку за рік у середньому милувалося близько однієї тисячі засуджених. Віктором Януковичем у минулому році помилувано аж чотирьох засуджених. Цифри говорять самі за себе.
Треба пригадати факти й результати діяльності двох монопольних владно-опозиційних груп. Зокрема, їхніх урядів: попереднього, під керівництвом Юлії Тимошенко та діючого, під керівництвом Миколи Азарова.
Довожу до відома пана Колесніченка деяку інформацію про канадських лікарів, якою досить добре володію, тому що працювала як в українському, так і в канадському університеті.
Усе робиться для того, щоби не дати можливості опозиції та прихильникам ув'язненої Тимошенко проводити більш масштабні акції на її підтримку.
Публікації в соціальних мережах та коментарі журналістами керівництвом БЮТу виглядають агонією. Експлуатація теми про фізичне знищення Юлії Тимошенко зараз виглядає хіба не єдиним мобілізаційним важелем критично налаштованих громадян України.