Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году

Антиода Львову

КОММЕНТАРИИ
  
IP: 93.74.13.---
anatolmaslyuk _ 05.05.2012 17:15
Прочел и мне стало как-то моторошно на душе. Я, в советское время считал Львов, городом свободы и неугасаемым источником борьбы с ненавистным большевизмом. Каждое посещение Львова это новый глоток свободы, встреча с недоступной нам Европой. Этот город один раз увидишь и полюбишь его на всю жизнь. Львов это город красивых душой и телом людей, город особой ауры. Поэтому мне жаль, что там происходит то, что делают сейчас донецкие братки с Киевом.
 | 
IP: 91.202.242.---
Oleh Kernytskyy _ 14.04.2012 12:52
Часи тих, хто махав прапорами, ходив на мітинги і носив вишиванку, гордо називав себе дисидентами та забороненими письменниками пройшли.

До речі, саме вони тоді перейменували всі вулиці. Чи ви пропонуєте зараз проспект Шевченка перейменувати або якусь іншу вулицю сьогодні? )))) Окрім того Шевченко зробив певно для Львова дуже багато, тому і прямий стосунок має. Він популяризував українську культуру, він був сьогоднішніми термінами "крутим", його ідеї та світогляд часто несвідомо, але більше сповідуваний у Львові ніж в інших частинах України. А шкода.

Ваші дорікання стосовно відсутності певних вулиць дещо недоречні. Яка заслуга Асада перед Львовом чи Львова перед Асадом?

Стосовно двориків довкола вірменської церкви, хотів запитати, а ви знаєте кого в спорожнілий центр Львова пілся війни заселили? Ви ж не пропонуєте виселити цих людей, вони тепер теж львів'яни. Можливо все ж варто поборотися за підняття культурного рівня всього міста?
 | 
IP: 91.202.242.---
Oleh Kernytskyy _ 14.04.2012 12:44
Дурний тон згадувати гидкі радянські часи і казати, що тоді, коли панував "оголтєлий ідіотизм та комунізм" було якось краще і зручніше ніж сучасний "оголтєлий капіталізм" (використовуючи ваші терміни).
 | 
IP: 109.162.19.---
Andawe _ 14.04.2012 11:52
А чому це порівнювати стало "дурним тоном" та "малоросійством"? Що, краще розповідати казки про 3 мільйони туристів щорічно й кремнієву долину в Львові, чи як? Питання ж не у Львові. Питання в тих, хто його занедбав.
 | 
IP: 109.162.19.---
Andawe _ 14.04.2012 11:49
Цілком слушні міркування. Але проблема Львова не тільки в різних "транспортних закладах". Скільки нині у Львові російщини! Скільки виявів "оголтєлого капіталізму"! А узяти хоча б культурний ландшафт – справжні львівські герої забуті. Навіть на вулицях відображений той самий культ Шевченка, що сформувався ще за совєцьких часів. Уявіть - і вулиця Тараса є, і проспект. А який стосунок мав Шевченко до Львова, коли навіть цю частину України Україною не вважав? А цей памятник Бандері – якісь тички видерті, а самого Бандери й не видно. Типовий соцреалізм. А де вулиця вихідця зі Львова Леопольда Вейса (Мухаммада Асада), видатного політичного діяча ХХ століття, якого знає і Схід, і Захід, одного з творців держави Пакистан? А де вулиця Мартіна Бубера, одного з найвідоміших філософів, що теж бував у Львові й навіть жив свого часу на околицях?
Ось хоча б старовинна вірменська церква. Одна із найцікавіших сакральних споруд України. А що в дворах біля цієї церкви??? Суцільний хаос п
 | 
IP: 91.202.242.---
Oleh Kernytskyy _ 13.04.2012 15:40
Як на проректора Острозької академії дуже слабенько вийшло. Схоже на замітку туриста, який повернувся з Індіх і написав, що там брудно. Дякуєм за новину. Порівнювати сучасний Львів зі Львовом часів совка, натякаючи, що от тоді було "крутіше", як на мене взагалі дурний тон, віддає малоросійством.

Проста констатація фактів бруду на вокзалі, ідіотизм чиновників, болото навколо автовокзалу не є на рівні навіть блогів на українській правді. І невже рівень Острогу такий низький, що проректор не спромігся перебачити посередність нотатки з гордою назвою "Антиода".

Перепрошую, будь-хто може підвтердити що практично кожен і навіть ті самі рагулі без освіти в львівських (інколи низькопідлогових) "биковозах" можуть так само "похвалити" наше рідне місто.
Я радий, що у львів'ян є ядро небайдужих, що робиться аналіз, намагаються зрозуміти причини, знайти шляхи вирішення, робити щось для докорінної зміни ситуції.
 | 
IP: 89.105.236.---
Mandragoran _ 13.04.2012 13:04
Цікаво, як то автор так часто у Львові бував, а про такий термін, як "рагулі" тільки недавно дізнався? Мабуть тільки з касирами на вокзалах і балакав...
 | 
IP: 77.179.188.---
Semper fidelis _ 13.04.2012 08:19
Дійсно, замахнулись тут на святе, європейскоє! Відомо, що та оаза європейскої і перш за все міської європейскої культури вже давненько посунулась в той самий Вроцлав і залишився розкручений інтелектуальною елітою та міським маркетингом міф Лембергу "кінця століття". Рагулізм в цьому відношенні ознака втрати міської культури, яке б походження цього слова ми не підтягували. Те що саме міська інфраструктура та суспільний міський простір Львова в незадовільному стані - цікавить певно теж не багатьох. Адже є рєсторанчікі, кафе в старому місті, всякі там копальні кави де можна сховатись і любуватись симулякрами. А те що ми знаходимо у Львові і реальні прекрасні зразки радянського періоду з буфетиками та салатом "столічний", якось не цікавить міських маркетологів. Даремно - на контрастах можна збудувати не злі тур-об єкти і при цьому всеодно видати це за європейскість. Ніби й то досвід комунізму теж спільна євро-спадщина)
 | 
IP: 95.133.57.---
Philippe de Ch _ 12.04.2012 22:08
Плюнув Кралюк на Львів і на всю Галичину. "Рагулями" обзиває, якусь "галичофобію" вигадав. І розбиратися, хто винен і чим можна зарадити, - не хоче. Нецікаво йому, бачте. Отака огидна українофобська статейка вийшла. Ах, як було добре, а стало погано. І пустити крокодилячу сльозу. Заслужив Кралюк на орден ім.Табачніка.
 | 
IP: 176.8.91.---
Мешканець Львова _ 12.04.2012 22:04
На справді дивитись необхідно глибше, ситуація стабільно-катастрофічна))
на рахунок терміну "рагуль" - це колись давно стояли собі на переїздах, постах та інших пропускних пунктах шлагбауми і іх називали "рагулями". "Рагуль" був синонімом "іноземець", "Прийшо в з-за рагуля.." і т.д
 |