Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году

Дело Щербаня: "черный" PR от ПР

КОММЕНТАРИИ
  
IP: 99.233.41.---
Kvitoslava _ 20.04.2012 01:10
Жоден інший народ у світі такого б не стерпів !А ми терпимо ,ба, є ще й дурні які на них будуть голосувати. Кожний похнюплює голову, сюржиком заіванює, щоб часом не образити делікатних вух якогось зайди. Ось ,що виросло в нас, хваст а не народ: ні честі ,ні Бога в душі .Бо як наголошував митрополит Канади Іларіон (проф. І. Огієнко ) „Любити Бога -то любити свій народ і для нього жити“. Коли б любили Бога і народ ,то не калічили б мови, не паскудили її а гордо нею говорили.
 | 
IP: 93.74.224.---
Valik Akim _ 14.04.2012 11:34
Сьогоднішні події виникли не сьогодні. Звертаючись до біографії "донецьких пацанов" стає зрозумілою їхня логіка, поведінка, стосунки та результати їхньої діяльності. Бандит він і в Африці бандит. Окупірував державу донецький криміналітет, щоб якось легалізуватись, шукає "козлів" на кого можно перевести стрілки своїх зловживань та злочинів. Робиться це по логіці злочинців з приміненням брехні та сили.
 | 
IP: 109.106.20.---
anno_domini _ 12.04.2012 14:20
Є час сіяти, і є час збирати. Рано чи пізно, але це неминуще. На землі діють Закони Бога. Просто люди не хотять це чути, але відчути вони повинні. Дається час благодаті Божої через Христа (це відступити від гріха, зробити каяття і жити іншим життям, робити добрі справи). Але якщо ні - тоді людина залишається під законом Божим. А на "беззаконика" - є закон. Закон людини може бути фальсифікація - не правильний. Но закон Бога всерівно, ні його, так його родину, дістане. Тому, люди, які це знають про це, дуже бояться Бога, бо Він не людина, Він на обличчя не дивиться, Він дивиться на серце та справи. А з лукавим чоловіком Він поступає по лукавству цього чоловіка.
 | 
IP: 77.123.77.---
Son _ 12.04.2012 12:52
Заносять в церкву мішок грошей і вся відповідальность за злочини зникає. Тут корінь зла. Ахатю Брагіну очевидно також все прощено, так як в Донецьку стоїть мечеть названа його іменем.
 | 
IP: 109.106.20.---
anno_domini _ 12.04.2012 12:35
Сьогодні Чистий Четвер, попереду Великдень. Хто вірить, хто не вірить, але ці дні особливі. Якось одна старенька жіночка повідала мені:"Оце я своїм дітям дала освіту, але віри в Бога не дала. І як я про це жалкую". Це казала людина, яка бачила на своєму віку ой як багато чого! Зараз уже ми на своєму віку бачимо щось інше. Але повертаємось знову до Бога. Я хочу увагу зробити на науці. Прийшов час, щоб до цього питання підійшли зі сторони науковою думки. Тут мабуть треба і філософія, і психологія, і теологія, і філологія -(уся гуманітаристика). Треба гроші укладати у цю сферу науки. Підключитися до міжнародних практик (є ж напрацювання). А Слово Боже - це ж глибина із глибин! Тільки треба робити не в своїх кабінетах, а дійові поступи.
 | 
IP: 108.14.199.---
ivanoff_new york _ 12.04.2012 04:36
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
В Їталії і США Бога бояться більш за мафію.
Я живу в США. Большинство боится неотвратимости наказания.
Зараз інші часи, але все починалось з моралі. Це було в ті часи, коли в школах суд ще не заборонив Біблію.На жаль, США втрачає силу закону, рух вперед має завдяки інерції.
Не могу представить, чтобы граждане Лос-Анжелеса или Чикаго выбрали мэром города бывшего валютного кидалу и отсидевшего цеховика мэром города как сделали это жители Харькова. Хотя мораль в Лос-Анжелесе на уровне плинтуса, однополые браки разрешены, но Гена Кернесс в мэры не пройдет. Потому что даже голубые себя уважают и им не все равно, кто будет у власти.
 | 
IP: 108.14.199.---
ivanoff_new york _ 12.04.2012 04:29
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
В Їталії і США Бога бояться більш за мафію.
Я живу в США. Большинство боится неотвратимости наказания.
Зараз інші часи, але все починалось з моралі. Це було в ті часи, коли в школах суд ще не заборонив Біблію.На жаль, США втрачає силу закону, рух вперед має завдяки інерції.
Вы правы: Штаты движутся вперед по инерции, может даже имитируют движение вперед. И мораль упала сильно. Но они успели за то время, когда боялись Б-га, создать такую судебно-правовую систему, которая до сего дня работает и не дает возможности мафии прорваться дальше игорного или отельного бизнеса. Не говоря уже о власти над поселками, райцентрами, городами и государством.
 | 
IP: 77.52.73.---
донецк-харьков _ 12.04.2012 02:13
ivanoff_new york:
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
В Їталії і США Бога бояться більш за мафію.
Я живу в США. Большинство боится неотвратимости наказания.
Зараз інші часи, але все починалось з моралі. Це було в ті часи, коли в школах суд ще не заборонив Біблію.На жаль, США втрачає силу закону, рух вперед має завдяки інерції.
 | 
IP: 216.82.243.---
ivanoff_new york _ 12.04.2012 01:04
донецк-харьков:
ivanoff_new york:
В Їталії і США Бога бояться більш за мафію.
Я живу в США. Большинство боится неотвратимости наказания.
 | 
IP: 46.118.195.---
Tanka _ 12.04.2012 00:52
ivanoff_new york:
Друкарня Вінниця:
ребята, эта статья ДОЛЖНА стоять на ПЕРВОЙ странице УП, а не на задворках в рубрике ИНОЗМИ......
Боятся.
+++++++++++++++++++++++
 | 
IP: 77.52.73.---
донецк-харьков _ 12.04.2012 00:45
ivanoff_new york:
В Їталії і США Бога бояться більш за мафію.
 | 
IP: 216.82.243.---
ivanoff_new york _ 12.04.2012 00:40
Друкарня Вінниця:
ребята, эта статья ДОЛЖНА стоять на ПЕРВОЙ странице УП, а не на задворках в рубрике ИНОЗМИ......
Боятся.
 | 
IP: 216.82.243.---
ivanoff_new york _ 12.04.2012 00:38
И в Италии, и в США эту безжалостную машину сломали. Нужна только воля народа подняться с колен и перестать быть козлами.
 | 
IP: 178.93.103.---
Друкарня Вінниця _ 11.04.2012 23:58
ребята, эта статья ДОЛЖНА стоять на ПЕРВОЙ странице УП, а не на задворках в рубрике ИНОЗМИ......
 |