Или капитуляция, или народный трибунал

63 просмотра
Вторник, 28 января 2014, 12:38
Дмитрий СинченкоДмитро Сінченко
председатель ОО "Ассоциация Политических Наук"

Сталось найгірше – у результаті протистояння на Майдані загинули люди. Молоді, красиві, розумні, світлі... Загинули за власні переконання. Їх убили лише заради того, щоб представники хунти зберегли свою владу й матеріальні статки.

Я від самого початку протестів не міг зрозуміти логіку так званого "президента".

У результаті початку Євромайданів він міг виторгувати в Європи кращі умови підписання Угоди, і фактично це зробив.

Він міг повністю відхреститись від заяв прем'єра про згортання євроінтеграції й відправити його у відставку, після чого неодмінно став би, без перебільшення, національним героєм.

Він із легкістю міг би чесно перемогти на чергових президентських виборах. І всі би визнали їх результати.

Навіть якби він вирішив-таки не підписувати Угоду про асоціацію, можна було б дипломатично вийти з такої ситуації, підписавши бодай щось – безвізовий режим, декларацію про наміри, політичну частину угоди тощо. Тоді би протести припинились – і він міг би все одне перемогти внаслідок фальсифікацій та маніпуляцій, як на парламентських виборах.

Навіть якщо він захотів перти навпростець і зробити всі свої ідіотські вчинки – навіщо було силою розганяти Євромайдан?

Якби цього не відбулось – київський євромайдан проіснував би не більше тижня, після чого помер би власною смертю, відвернувши народ на роки від подібних акцій через їх безрезультатність.

Однак сталось те, що сталось. І сьогодні повернутись до status quo більше неможливо.

Український народ реалізував своє основоположне право – право на повстання. Повстанці не можуть нести жодної відповідальності за реалізацію своїх прав. Після перемоги вони будуть вшановані як Герої. Те саме стосуватиметься всіх представників нинішнього режиму, які знайдуть у собі мужність перейти на бік народу.

Представники правлячих партій та їхні поплічники мають нести кримінальну відповідальність за спробу узурпації влади. Їх діяльність необхідно класифікувати так, як це передбачено міжнародними правовими актами.

Представники парламентської опозиції повинні нести політичну відповідальність. Саме через їхню нерішучість і безхребетність ми отримали сьогоднішню ситуацію. Революція могла перемогти ще минулого року з меншими зусиллями та жертвами.

Нині вони вже не мають виходу: якщо зупиняться – будуть репресовані. Після перемоги революції, розробки нової Конституції Установчими зборами та затвердження її на референдумі, вони повинні відмовитись від подальшої політичної кар’єри й добровільно піти, виконавши свою історичну місію.

Єдиний вихід для представників правлячого режиму – це безумовна капітуляція. Тоді вони зможуть уникнути кримінального переслідування.

Саме на цю тему можуть вестись переговори.

Про "поділ країни", на щастя, не йдеться, хоч би як нас на це не штовхали різні провокатори – я не маю на увазі повстанців, якщо що. Загиблі повстанці – з різних частин України й різних національностей. Протести та захоплення адміністрацій відбуваються у всіх без виключення регіонах. Поділ існує не між східними й західними регіонами, а між народом і хунтою.

Вибір необхідно робити кожному.

Або продовжувати захищати кривавий режим на золотих унітазах, отримуючи від нього жалюгідні подачки – або приєднатись до боротьби за вільну країну й рівні права, отримавши можливість чесно заробляти й гідно жити.

Ще не пізно зробити свій вибір.

P.S. Цей текст є художнім і не має до політики, політичного процесу та політичного ідіотизму ніякого стосунку. Усі: обставини, імена людей, посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг із реальними обставинами, реальними країнами, реальними людьми є випадковим.

Дмитро Сінченко, Всеукраїнська ініціатива "Рух Державотворців", спеціально для УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама:
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)