Так кого боится власть?

30 просмотров
Понедельник, 09 января 2012, 09:47
Александр Денисов
Александр Денисов, глава Харковской областной (краевой) организации Народного Руха Украины, для УП

Вовків боятися – до лісу не ходити,
Так у народі люблять промовляти.
А може краще в ліс їх не пустити?
Щоб їх не довелося виганяти. 

 

А дійсно, кого? Усі діяння новітньої влади свідчать про те, що нікого вона не боїться. Принаймні складається таке враження.

Але деякі спостереження свідчать про інше.

Боїться, ще й як боїться! Власного народу. Підтвердженням цього є закладене в державний бюджет збільшення витрат на правоохоронні органи, при недостатньому фінансуванні Збройних сил України. Як підмітив один із ведучих на телебаченні, "влада переймається більше захистом себе від народу, ніж держави – від зовнішніх загроз".

Народ України – найбільша загроза для цієї знахабнілої, антинародної влади.

Бо із самого початку свого правління й до сьогоднішнього дня, влада регіоналів та їхніх спільників розпочала методично здійснювати антисоціальні грабіжницькі "реформи". Переважна більшість населення на собі відчула оте "реформування".

Та не всі. Україна виявилася найунікальнішою державою у всьому світі. Попри світову кризу, деякі "державні діячі" умудрилися розбудовувати власні маєтки, а "бізнесмени" – збільшувати свої статки.

Парадокс? – Ні. Закономірність. Недаремно російський прем'єр назвав їх "кровососами".

Влучно.

Новітня влада в Україні, устами свого керманича намагається переконати український народ, що цьому народові пішли на користь антисоціальні реформи. "В недалекому майбутньому громадяни України відчують результати цих реформ", – запевняв у своєму виступу гарант.

Нічого не нагадує? Ага, вірно: "Наше поколєніє будєт жить прі комунізмє". Уже це проходили.

Згідно виступу головного регіонала – покращення життя відбудеться вже не сьогодні, але дуже скоро, може навіть і в наступному році.

От тільки невдячні "чорнобильці", "афганці", діти війни, багатодітні матері, тобто більшість українців, чомусь не бажають чекати отого "дуже скоро". Вони хочуть гідно жити вже зараз. Хворобам не накажеш чекати до кращих часів. Та й діти хочуть їсти "вже сьогодні". Вихваляння сумнівними здобутками влади – на хліб не намажеш.

То може краще б не "виставлятися", промовчати про такі "перемоги"...

Намагання застосувати прислів'я: "Скажи на людину дев'яносто дев'ять разів – свиня, то на сотий вона зарохкає" – у цьому випадку не спрацює.

Народ порозумнішав. І він пам'ятає інше прислів'я народів Сходу: "Скільки не кажи слово халва – у роті солодше не стане".

Нікому ще не вдавалося нескінченно дурити народ. І влада регіоналів це теж розуміє. Тому й намагається, у своєму улюбленому стилі, роз'єднувати його, нацьковуючи пенсіонерів – на "чорнобильців" та "афганців", Схід – на Захід і навпаки.

По телебаченню, на радіо, у виступах чиновників, депутатів правлячої коаліції, президента, прем'єра йде повнісінька дезінформація населення. Проголошується одне – робиться інше.

Боїться влада.

Ще і як боїться. Тим паче, що попереду вибори до Верховної Ради. А рейтинг її добряче підупав. Фальсифікувати, за звичкою, вибори – лячно. Після подій у "північного сусіда". А програють вибори – декому, замість щоби їхати на Канари – прямісінька дорога на нари.

Тому, питання – чи когось, або чогось боїться влада – є риторичним.

І лише нам, тобто українському народові, згідно Конституції України, вирішувати – кому й кого боятися.

А народові нема чого боятися. Крім своєї байдужості, аполітичності, відсутності громадянської позиції. Таки ж – разом нас багато, нас не залякати!

Пам'ятаймо про це!

Олександр Денисов, голова Харківської обласної (крайової) організації НРУ, спеціально для УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама:
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)