Страх власти перед народом материализовался

27 просмотров
Среда, 05 октября 2011, 16:14
Игорь Швайка
член Политсовета ВО "Свобода"

Регіонали мають намір продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, проти якого вони ще недавно так заповзято виступали, і плани застосування якого, що ініціювали соратники Юлії Тимошенко, активно критикували. Про це в кулуарах парламенту сповістив Олександр Єфремов.

Що насправді можуть означати такі заяви?

Страх чинної біло-синьої влади перед українськими громадянами!

Адже введення ринку землі сьогодні спричинить набагато серйозніші виступи, ніж то було з Податковим кодексом чи навіть з походами "афганців" на Верховну Раду.

Бо коли українського селянина доведуть до стану "втрачати нічого", а земля для нього є останнім, що залишається, то він візьме вила і піде до тих, хто сьогодні звик себе називати владою. Піде, аби відстояти свої права.

Чи врятує отой широко розрекламований мораторій українців?

Звісно, що ні. Це нагадує ситуацію, коли над жертвою висить дамоклів меч, всі розуміють, що він вже майже опустився, а раптом з’являється такий собі Єфремов і в кулуарах Верховної Ради обіцяє, мовляв, ми того меча сантиметрів на п’ять піднімемо вгору, нехай жертва не хвилюється.

Що ж потрібно для того, щоб врятувати від того меча українське село, українську націю?

Треба ухвалити закон, який встановить, що земля сільськогосподарського призначення не продається. Так само, як не продаються річка, повітря, ліс. І це жодним чином не зачіпає інтереси тих, хто на землі сьогодні працює. Бо жоден з фермерів і агротрейдерів в найближчій перспективі не купить землю.

Але починаючи із травня поточного року ми регулярно намагаємося провести збори для ініціювання всеукраїнського референдуму, на якому громадяни України ухвалять такий закон – закон про заборону торгівлі землею.

Та кожного разу наражаємося на спротив з боку як місцевих органів влади, так і Центральної виборчої комісії. Про суди годі й казати.

Але так чи інакше закон про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення ухвалять громадяни України. Вони це зроблять як джерело влади.

А якщо біло-синя орда цього не почує і доведе людей до стану безвиході, то нас вже найближчі місяці буде чекати новітня Коліївщина. А яка доля тих, хто призвів українську націю до Коліївщини, думаю, нагадувати немає потреби.

Ігор Швайка, член Політради ВО "Свобода", для УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама:
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)