Чорнобиль как отголосок хлипкого социализма

41 просмотр
Вторник, 26 апреля 2011, 13:22
Роман Максименко
Ровно

Ну от, чверть століття пройшло з того часу, як над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС пролунав потужний вибух, який розсіяв радіаційний туман на тисячі кілометрів та поглинув кільканадцять тисяч життів людей, які ще першого травня з усмішкою на обличчях йшли на акцію присвячену усім "трудящим".

Невинних зробили винними, в той час як поняття субординації залишили для трактатів філософів та спічів правозахисників-романтиків. Радянська номенклатура і до сьогодні не отримала належного покарання за скоєне.

Дивуюсь, коли чую виступи "переконаних червоних" з парламентської трибуни. Виявляється, ми не лише готові слухати вчення Симоненка, який вважає себе послідовником великих ідеологів утопічного комунізму, ми ще й голосуємо за них. Абсурд, чи не так?

Чи мали ви можливість чути з вуст переконаних лівих хоча б одне скупе "вибачте"? Хтось відповів за недбалий експеримент на Чорнобильській АЕС, який і до сьогодні неможливо забути?

Вбивча сила модифікованого атмосферного повітря, що заповнило наші легені, ще десятки років знищуватиме нас зсередини. "Купуй українське", "Народжуй в Україні", "Будуй своє майбутнє в Україні" – щось не досить переконливо та "апетитно" виглядають ці заклики.

У даному контексті постає запитання: коли відбудеться публічний процес покарання старої партноменклатури та теперішніх організаційно оформлених жовтенят? Коли усі винуватці катастрофи публічно покаються та проведуть решту свого безславного життя за ґратами ?

Хто ж винен, кого карати, з чого починати?… За двадцять п’ять років ми мали змогу почути десятки версій трагедії, більшість з яких варто поставити під сумнів через відсутність раціонального обґрунтування.

Достеменно відомо лиш те, що злочинний наказ на проведення так званого "планового експерименту" надали з центру. З Києва чи Москви – не важливо. Важливо те, що колективна відповідальність, як відомо, тягне за собою колективну безвідповідальність.

Що ж, вже сьогодні маємо можливість спостерігати за більш ніж показовими каральними акціями "Дуче" (авторське порівняння) проти Леоніда Кучми, екс-міністрів та опозиційних лідерів спланованими на Банковій.

В даному руслі виникає більш ніж раціональна пропозиція для Партії регіонів: одразу ж після Литвина та непокірних журналістів, що не можуть порозумітися з бодігардами ґаранта, варто вирішити проблему існування в Україні партії, яка є прямим носієм злочинного минулого УРСР, держави, яка незважаючи на свій соціальний характер, знищувала свій НАРОД.

Роман Максименко, Рівне, для УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама:
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)