2 жовтня 2022, 16:58 — Ірина Лопатіна
Повернутись до публікації
Усі публікації
Люди і апарати: лекція Івана Козленка
Понеділок, 7 грудня 2015, 18:03
Реклама:
2 жовтня 2022, 05:30 — Анастасія Рінгіс
1 жовтня 2022, 17:44 — Федір Попадюк, Євген Будерацький
"УП.Життя" поспілкувалася із засновницею фестивалю Євгенією Крігсхайм та програмним координатором Денисом Будановим про нові виклики, тенденції у документальному кіно, документалістику як інструмент у боротьбі з фейками, а також перспективи ігрового кіно.
2 жовтня 2022, 10:56 — Ірина Голіздра
Але хочу звернути увагу громадськості на дещо інше.
Останніми тижнями (звичайно, абсолютно випадково) деякі ЗМІ (зокрема УП, ЛБ, Громадське) регулярно надають інформаційний майданчик цьому пану.
Невже перелік українських кінознавців, кінодіячів і кіноменеджерів обмежується лише Іваном? Але їх (в т.ч. і тих, хто має більш суттєві заслуги) чомусь не було і немає на шпальтах (причому на головних сторінках) і у ефірах.
Означена обставина, звичайно, жодним чином не пов'язана з оголошенням конкурсу на керівника Національного центру Довженка? І титул "колишній директор Центру" біля прізвища теж з'явився через недогляд редакторів.
Спостерігаючи метушню навколо керівника Центру не варто "не помічати" приховану ціну питання: Центр володіє нерухомістю, вартістю кілька десятків мільйонів доларів США. Може саме там "собака заритий"?
Від пана Козленка заперечень на запропонований логічний дискурс не очікую. Але може хтось із журналістів забажає якось пояснити гіперболізовану увагу до пана Козленка якраз в «дуже потрібний час».
А ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА ЗАРАЗ ПОТРІБЕН НАСАМПЕРЕД НЕ ЛЕКТОР, А САМЕ ТАКИЙ УПІШНИЙ МЕНЕДЖЕР-ТЕХНОКРАТ, щоб вивести це підприємство з того «прориву», в який його занурили «неординарно мислячі хороші хлопці» за останні 4 роки.