Повернутись до публікації

Останнє інтерв'ю Нємцова

Субота, 28 лютого 2015, 01:56
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.162.16.---Oleg Andreykiv02.03.2015 21:38
Б.Немцов:К ВВП она относится, естественно, очень плохо — я же ее сын, в конце концов. Мама меня всегда приучала к тому, что надо отстаивать свою точку зрения, быть независимым и самостоятельным. На свою голову меня таким воспитала, а теперь возмущается, что я ругаю Путина, который пытается у нас с вами отобрать свободу. Она реально боится, что он меня может убить в ближайшее время из-за моих выступлений — как в реальной жизни, так и в социальных сетях. И это, повторюсь, не шутки: она умный человек. Она очень этого боится. Она и за Ходорковского (его она видела еще до посадки и дружит с ним) с Навальным очень переживает, но за них не так сильно, так как она все же моя мама, а не их.
IP: 91.204.180.---Nona_X28.02.2015 23:37
V значит Вендета
IP: 93.73.125.---Елена Чером28.02.2015 23:20
как трудно оправдать слова
что всё,что делается-к лучшему
и разорвалась тишина
и казнь настигла непослушного
того,кто так хотел дожить
до краха изверга кремлёвского
кто с Украиной мог дружить
притом, не отвергая русского
слеза невольно свет затмит
вопрос, как червь пролез в наушники
зачем подонков Бог хранит
прощаться вынуждая,с лучшими?
IP: 176.36.141.---Богдан Кондратюк28.02.2015 21:42
Та просто світ боїться Путніа((( ЧОго боятись НАС же більше!
IP: 37.221.144.---bomok28.02.2015 20:56
Коли вже та кацапська ватно-фуфайкова бидломаса зрозуміє,що путін нищить найкращих росіян-справжніх патріотів ! Українці показали приклад,що треба робити з такою мерзотою при владі! Але навряд чи дійде до пропитих мізків...
IP: 46.33.58.---Larisa Serdichenko28.02.2015 19:08
Жаль!Последняя надежда россии....
IP: 93.77.230.---Ярослава Недашковська28.02.2015 17:45
Тіло забрали, - душу ж не продав....
Дай ,Боже, йому царство небесне.
Скільце ще цьому карлику треба крові випити, щоб вгамуватись...
IP: 95.132.173.---Зеник Гаєцький28.02.2015 16:36
Кадебістська система, в якій виродився Путін, яку він відродив, ця система не прощає тим, хто проти неї посмів виступити.А.Політковська, Литвиненко, Березовський, не все ясно з В.Новодворською... Тепер ось БОРИС НЄМЦОВ...
IP: 79.143.46.---Igor Rebyak28.02.2015 16:15
Вот, как умеет работать гестапо.
IP: 31.144.210.---Serhij Shinkaruk28.02.2015 13:32
Спасибо, Борис, что нашли время...