Повернутись до публікації

Тепле вітання Єфремова та Добкіна в суді

Понеділок, 16 лютого 2015, 22:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.137.84.---Mihail Zil17.02.2015 22:01
Это он хочет сыграть в глазах Кремля роль этакого хероя-мученика, якобы пострадавшего от "националистов-фашистов".
IP: 176.36.212.---Eugene Aloiants17.02.2015 19:00
можно на Савченко поменять
IP: 178.95.250.---lumana17.02.2015 17:37
Неужели Краснолицый не воспользуется возможностью выплатить эти копейки в обмен за свою свободу?!! Этот залог - прекрасная возможность удрать от правосудия под крыло утина... Четко дан сигнал от " теперешних2 - драпай! даем тебе шанс - драпай!
IP: 91.90.15.---odesssan17.02.2015 14:10
ОБА ДОЛЖНЫ ВИСЕТЬ НА ДЕРЕВЕ !
IP: 77.239.167.---bmwrusbmw17.02.2015 12:57
Уйдёт в РАССИЮ героем
IP: 178.92.189.---Adam Viter17.02.2015 11:53
Тепле вітання Єфремова та Добкіна в суді.
Якби терористам Путіна в Донбасі потрібні були гроші для знищення України, то регіональні злодії разом із комуністичними скинулись би і на сто мільйонів, а так , навіть під залог власної свободи у суді вовки Тамбовські шкодують гроші на оборону Держави, адже для них таке поняття як Україна завжди було чужою кісткою в горлі.
IP: 95.133.246.---Kolya Mishtur17.02.2015 11:36
Народ з нами явно щось не те, якщо такі мразі є в нашій державі , та ще й живі.
IP: 178.92.252.---Miron Bodnar17.02.2015 10:42
НЕ МОЖНА РОЗЄДНУВАТИ "рідню". Негайно обох в одну камеру!
IP: 95.133.238.---Sergey Dragan17.02.2015 09:20
Добкіна за зябра і до Єфремова в клетку.
IP: 213.179.252.---KLER_1217.02.2015 00:25
В цих лапах та їм подібних була Україна і привели їх до влади ті, кого російський правитель називає "новоросією". Слава Україні! Смерть ворогам!