Повернутись до публікації

Колишній заступник міністра регіонального розвитку Ісаєнко живе у престижному маєтку

Четвер, 5 лютого 2015, 14:26
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.158.3.---Юлія Станкевич11.02.2015 09:30
Просмотрела видео по Исаенко, которого фамилию не запомнишь с первого раза, еще раз убедилась - чистой воды заказуха. Нашли повод, "заговнили" полковника, проделки Москвы.
IP: 37.57.176.---Sergiy Parhomenko10.02.2015 22:53
зараз треба думати про зміцнення обороноздатності та про притягнення до відповідальності причетних до розстрілів на Майдані, а не займатися "дєльожкой" крісел і внутриполітичними перепалками
IP: 95.158.3.---Юлія Станкевич10.02.2015 10:51
Ще не всі руки МОСКВИ вигнані!!!!! сидить 5 КОЛАНА. аж гидко!!!!!!!!За своїми дивіться! а не наших офіцерів, вони нам ще потрібні.
IP: 185.11.31.---Юлія Станкевич10.02.2015 10:44
Люди які були в АТО які були там на війні їм точно не позаздриш, там дуже страшно. І коли на тебе наступають танками а в тебе тільки пістолет проти ТАНКА і ти нічого не можеш зробити, А ТУТ ТИ ВИЖИП ПРИЙШОВ ДОДОМУ. ХОЧЕШ МАТИ ЯКІСЬ ПІЛЬГИ ЩО УЧАСНИК АТО А ТОБІ КАЖУТЬ ГЕТЬ!!!!!!!!
ДЕ ПРАВДА????
IP: 176.36.173.---Петро Славінський09.02.2015 19:36
якби будівельник жив в туалеті - це була б оцінка його будівельному рівню, як профі
2 поверховий будинок, не смішіть мої тапки, у нас в деяких селах у нормальних газд не гірше
IP: 62.244.5.---Sergiy Parhomenko09.02.2015 16:16
у нас практично всі чиновники живуть в "елітних маєтках за містом". але за них чомусь останнім часом мало пишуть.а подумайте:чи не ці чиновники,бува,замовили полковника Ісаєнка?
IP: 77.52.111.---Powerforward08.02.2015 23:02
Ісаєнко був "сірим кардиналом", ключовою фігурою у Міністерстві ще з часів Куйбіди, далі при РИГах, і до останнього часу. Всі призначення(експертиза, Інспекція ДАБК, і т.д.), всі тарифи на призначення, всі накази, розпорядження йшли через нього. І було зрозуміло, що з ним змінюватись будівельна галузь не буде.
Його нарешті у Міністерстві нема, та це ще не означає звичайно, що зміни відбуваються. Але принаймні головного "гальма" позбулися.
IP: 78.159.56.---Oleg Olegich08.02.2015 14:17
И? Теперь новые люди и новые схемы?
IP: 31.43.244.---Mishanya Mishanya07.02.2015 18:16
дві бороди має. зашибісь!
пілять!
IP: 95.133.128.---Sasha Tymoshuk07.02.2015 14:32
Яка біда, його звільнили...