Повернутись до публікації

Обличчя донецького аеропорту. "Кіборги"

Понеділок, 20 жовтня 2014, 12:27
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.19.152.---Тарас Дубецький20.11.2014 10:19
Повертайтеся живі!
IP: 46.219.240.---Сашко Вікторія Свобода09.11.2014 08:10
Нехай береже вас Господь, наші герої !!!
IP: 91.198.10.---Aqualub Lub07.11.2014 16:04
Наші герої! А не ті що в Києві...
IP: 176.38.89.---Варвара Лисенко24.10.2014 21:34
Низький уклін кожному із вас. Хочеться всіх обняти і заслонити. Бережи вас, Боже. Дай, Боже, вам сили і витримки вистояти, перемогти і повернутись живими і неушкодженими.
Слава вам, наші Герої!
IP: 37.115.75.---Inga Loginova22.10.2014 23:30
Хлопчики..родные.. только живыми вернитесь.. здесь столько мусора еще в стране.. столько опять мрази выползает.как мы без вас справимся?.. Только живыми..Пусть Бог вас хранит
IP: 95.134.62.---сергей коломиец21.10.2014 19:44
Олександр Береза:
Один мій уже покійний друг завжди піднімав тост "ЗА ЛЮДЯНІСТЬ".ОЦЕ І Є ТА САМА ЛЮДЯНІСТЬ.
IP: 194.0.91.---Марк Кальман21.10.2014 19:13
Вот это реальные пацаны. Городость страны.
Дай вам бог здоровья
IP: 92.112.130.---Наталія Галас21.10.2014 15:18
Тут такі очі ! і обличчя,що можна закохатись)),щоб ви всі живі залишались.
Фотки суперові.
Дякую Вам Всім!
IP: 212.82.217.---Олександр Береза21.10.2014 14:59
Есть одна вещь, которая очень отличает на фото наших солдат даже в балаклавах от террористов.
Это глаза. Глаза, которые даже в этом ужасе не потеряли своей «человечности».
Б***, мы перед этими мужиками в вечном долгу.
IP: 194.116.170.---Noch Tihaukrainskaya21.10.2014 14:04
... глаза воевавших людей не перепутаешь ни с какими другими никогда... Береги вас, Бог, ребята! Возвращайтесь живыми!