Повернутись до публікації

Екс-охоронець Януковича розповів про снайперів на Майдані

Субота, 8 березня 2014, 03:44
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.95.50.---Viktor Kontush16.03.2014 11:30
Viktor Kontush:
Тільки разом з ЮЛЕЮ ми врятуємо Україну!
IP: 109.95.50.---Viktor Kontush16.03.2014 11:27
Olga Vesna:
Тільки разом з ЛЕЮ ми врятуємо нашу Україну!
IP: 109.251.106.---Глаша Глаша10.03.2014 11:44
Switlana:[/ворюга ,и не дай бог будет президентом ,прочитала все что можно ,напечатала денег ,и вУкраине начался коллапс который продолжается
IP: 95.134.147.---Olga Vesna09.03.2014 22:47
Switlana:
Люди ! Люди ! Отямтесь - не дай БОГ обрати тимоченчиху. НЕ ВІРНЕ ЇЙ НІ НА ГРАМ. ЦЕ - ЗЛОДІЙКА !!!!!
Не репетуйте всує. Вибрали б Тимошенко- всього цього б не було.
IP: 144.76.166.---Slavko Yurkiv09.03.2014 18:23
Олександр Гурба:
Мабуть теж крали б, бо при владі неможливо не красти, але не так безбожно як при Януковичу
++++++++
Оце єдине, що подібне на ПРАВДУ!
Бо у Тімашенки і у Януковіча "бог адин", і зовуть його Вова!
IP: 92.113.234.---Switlana09.03.2014 18:19
Люди ! Люди ! Отямтесь - не дай БОГ обрати тимоченчиху. НЕ ВІРНЕ ЇЙ НІ НА ГРАМ. ЦЕ - ЗЛОДІЙКА !!!!!
IP: 85.114.204.---Игорь Подгородецкий09.03.2014 16:22
Oleg Bogdanovich:
Олександр Гурба:
Slavko Yurkiv:
Ця тварина Ющенко привела до влади одоробло Януковича а ще пішла на поводу комуняк і Пр і відмовились від НАТО. Якби президентом стала Тимошенко а Україна була б в НАТО не треба було б ніякого Майдану не було б сотні вбитих і тисячі покалічених. А кацапюрами в Криму і не пахло. Жили б спокійно з усим світом з кризи вишкрябались. Мабуть теж крали б, бо при владі неможливо не красти, але не так безбожно як при Януковичу
стопроцентово
Як казали мої друзі поляки: "Вам незалежність легко дісталась, тому ви її не цінете і ніколи не оціните, поки е прольється кров."
IP: 93.72.129.---Юрій Українець09.03.2014 11:29
Олександр Волинський:
Не будучи самому адвокатом оного,...але деяким завзятим рекомендую послухати уважно що він говорить.10 послухати .Він багато чого сказав а ще більше може розповісти.Для цього він сам і вийшов в єфір не будучи заарештованим.
IP: 144.76.166.---Олександр Волинський09.03.2014 05:49
Людина, яка захищала Великого Бандита, будучи при цьому шпигуном росіїї.

Воно ще й виправдовується, скотина!

захистити януковича від розлюченого народу не вдалося, навіть стріляючи в беззбройних людей.
IP: 144.76.166.---ash4oo09.03.2014 01:34
"пуля дура"-стріляли, відступаючи...
"стрелялі снайпери майдана в силовіков"

брехня, такої брехні ще будемо від вбивць довго чути, які хочуть тепер всім замилити очі.
а самі хочуть вийти сухими із води