Повернутись до публікації

Івано-Франківськ. Єднання міліції з народом

Субота, 25 січня 2014, 03:28
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.149.93.---Rama Ramovich25.01.2014 23:06
Виктор Зельцер:
Виктор ты молодец!
IP: 93.73.70.---Лена Самаева25.01.2014 20:25
Klaus Schmulke:
А кто идет в милицию в остальных областях?
IP: 194.44.93.---Demchik Olexandr25.01.2014 16:32
Щось подібне відбулось і в Рівному!
Слава захисникам народу!
IP: 176.36.78.---Виктор Зельцер25.01.2014 16:23
Крымчане из ВВ, вы давали присягу, вы говорите, что боитесь введеня виз с Россией и прочую пургу. Послушаешь, почитаешь и такое впечатление, что это говорят не взрослые люди, а ребенок, который боится, что его лишат сладкого. Бред. Бред. Бред. Но ни кто из них не задумывется, что присягу они давали народу, а не конкретному человеку. Народу, который теперь из-за ненависти к бандитской системе, который создал этот конкретный человек, теперь стоит перед ними, а они "поют" о присяге! Вот он НАРОД доведенный до отчаяния! Откройте глаза, крымчане! Ни кто, из вас, не задумается, почему в таком краю как Крым, практически все побережье незаконно скуплено украинскими и российскими олегафренами. Ни кто не думает, зачем, почему и кем было развалено все хозяйство Крыма, хотя ответ лежит тут же у них под носом, греясь на приватном пляже, который он прихватизировал, у того же парня, который сейчас стоит на Грушевского в Киеве. Вы уйдете на дембель и будете гордиться что смотрели как пытали людей?
IP: 74.125.18.---ingul25.01.2014 16:05
Прежде всего благодарность УП за разблокировку!
Я взволнован этими фото.Это пожалуй самое значительное событие за последние дни.
IP: 109.162.15.---Андрій Бай25.01.2014 16:01
Юрий Петров:
так часто можна почути-БАНДЄРИ НЄ ЛЮДІ.ЕТО БАМЖИ-ЛОДИРІ І АЛКАШИ-смішно до сліз чути це від спитих обличь "кармільцев",що вкалують за 1500грн...смішно і до сліз сумно-вони ж реально так думають.Самообман - як спосіб виправдати власне жалюгідне існування.Якось дивився короткий ролик про Євромайдану Донецьку-де дворничка замітала сніг на парковці і з остервенінням гавкала-БЕЗДЕЛЬНИКИ,НАДО РАБОТАЬТЬ і ще дужче почала замітати,ніби їй той сніг життя зіпсував-діагноз
IP: 74.125.181.---Юлия Азизова25.01.2014 16:01
Вас Vitaly Vitaly:
Вас послушать, так надо взять шнурок и пойти вздернутся от того, что всюду коррупция. Я не хочу вешаться я хочу это изменить и те миллионы которые вышли на майдан хотят это изменить. Если эти люди вышли на майдан значит они знают чего хотят.
IP: 77.52.48.---Володимир Мороз25.01.2014 15:59
Звичайно, що серед МВС є і менти, але більшість з них також люди, які хочуть, можуть і будуть захищати людей. Просто треба їм дати можливість робити свою справу за хорошу зарплату, а не кормити общак. Слава їм.
IP: 109.162.15.---Андрій Бай25.01.2014 15:57
николай гордовой:
ну якщо вже мова про населення-то у разі Зах України-у порівнянні зі Сходом-то так.У моїй області мешкає 1млн 300тис(чи 1,4млн) а це як третина Донецької чи трохи більше половини Хароківської. Але колись цікавився цим питаням.Порахував,пододавав і вийшло,що Захід-Центр-Північ-разом склали близько 20,5млн(чи до 21млн) чол ,а Схід-Південь - 24млн.Перекос за рахунок великих міст: Донецьк,Одеса,Дніпро по 1млн,Харків 1,5млн, Запоріжжя 800тис,Кривий Ріг і Маріуполь по 700тис ітого 3+1,5+0,8+0,7+0,7=6,7 млн чоловік з 24млн живуть в крупних містах(28%) а Зх-Центр має лише ДВА такі центри,але які:Київ 2,8млн,а реально 3,5 і Львів 800тис - 2,8+0,8=3,6млн(17%). Мабуть тому і тяга поїхати кудись "за довгим рублем"-більша-у нас обмежена можливість-Київ,Россія або ЄС.Звичайно ,що 50% обирають ЄС,25%-Київ,25% Россію.Але я б не сказав,що ми волієм менше грошей бюджету,просто у нас розвиненіший малий і середній бізнес,ми вже давно не залежим так від заводів-фабрик олігархії