Повернутись до публікації

Тили "Беркуту" на Грушевського: як відстрілюють мітингарів

Вівторок, 21 січня 2014, 14:32
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.179.43.---Viktor Koryachenko22.01.2014 10:16
В 1968 году в Белорусии,в Слуцке ,за не правильный приговор,народ взбунтовался. Сожгли здание суда, Судью и одного милиционера, а преступника сумели вывести из здания и увезти. Для разгона людей были брошены милиция, военные, пожарные. Был отдан приказ стрелять,но ни один выстрел не был произведен, так как перед военными стали женщины . Они рвали на себе одежду и призывали стрелять себе в грудь. И это при советской власти. Кучма должен ответить за создание этой банды беркутов. Беркут-ВНЕ ЗАКОНА!
IP: 74.125.181.---Харків Мій22.01.2014 03:21
а тобі і демонструють мирний європейскій демократичний шлях - або домовляйся. або "проблєми", а шантажувати правами та свободами громадян - "нє трєбя"... а "купи кірпіч"-технології залишайте собі донецьким...
IP: 37.229.198.---Sergij Fedorynchyk22.01.2014 00:11
Дмитрий Балабушкин:
- Хоть один из вас знает кто у руля страны станет после этого говна? "Банду геть", а дальше что? - раком к Европе и СШО? Пусть власть предала народ, а вы его продаете...
Банда (з олігархатом) зовсім не хоче сама йти геть, а погнати її народ ще не може. Але якщо таке вивільнення станеться, то вибере народ і Президента, і парламент.
Т.к. горстка особо европезированных не выражает идеи страны.
В Україні різні суспільні групи мають різні ідеї. За обєктивними соціологічними дослідженнями до ЄвроСоюзу прихильні трошки більше половини. Отже є кому відображати їх сподівання. А хто відображає іншу думку? ПРУ тривалий час теж виступала за євроінтеграцію,і тут раптом несподіваний розворот на 180 градусів.
QUOTE].А Федорович лучше чем жидокролик, герой европейских геев и нацик, который с ними со всеми дружит. Кто лидер хлопцы.? Или заграница нам поможет?)
Навіщо образи? Лідером на виборах може стати зовсім інша людина
IP: 74.125.18.---Антон Бандерос21.01.2014 23:52
Совесть Людей:
"Бедненький" беркут, в него камешки летят... Ай-ай-ай... А то что в людей гранаты - фигня вопрос?! А то что людей отстреливают - фигня вопрос?! В Белоруссии на таких кричали "ХОЛУИ" . Может и нам пора?!
кричите сударыня орите об этом только камушки и зажигалки не бросайте... Решайте всё мирным европейским демократическим путём...
IP: 37.229.198.---Сергий Федорынчык21.01.2014 23:47
Антонина Михайлова:
Войдем в Европу на штыках экстремистов, протянем руку и попросим пожрать. А без Европы нельзя? Хотя о Европе уже все забыли, сейчас хотят крови, вседозволенности, безнаказанности и смены власти. Прийдут к власти три дебила или один из них -и всем на головы посыпятся бананы, бабло, счастье и радость? Долой экстремистов и западно-американских прихлебателей!
Пані Антоніно! Ваші запитання можуть мати сенс. Якщо разом з критикою екстремістів Ви дали б оцінку управлінським якостям нинішнього екіпажу Кабміна та корупційним апетитам "сімї". Народ все бідніший, а у сина Януковича за рік статки зросли десятикратно.
IP: 74.125.18.---Андрій Литвак21.01.2014 23:06
Дежавю. Внутрішні війська- штрафбат, заградотряди - Беркут. Безпрограшна тактика, тільки не для пацанів з ВВ
IP: 78.27.187.---Совесть Людей21.01.2014 19:54
"Бедненький" беркут, в него камешки летят... Ай-ай-ай... А то что в людей гранаты - фигня вопрос?! А то что людей отстреливают - фигня вопрос?! В Белоруссии на таких кричали "ХОЛУИ" . Может и нам пора?!
IP: 141.138.115.---Роман Ільченко21.01.2014 19:04
Цей паскудний бєркут - точна копія орків Дж. Толкіна.
За всіма ознаками. Особливо вночі, коли показують як ця зграя ворушиться поблискуючи чорними касками. Сили зла, однозначно.
Бєркут перетворився на орків, бо скоїв найтяжчий злочин - клятвовідступництво. Давали клятву на вірність українському народу, а служать ЗОЛОТОМУ УНІТАЗУ.
Злочинний бєркут буде проклятий історією, а самих активних злодюг із цієї банди обов'язково треба буде судити на відкритому процесі.
IP: 46.203.180.---ігор назаревич21.01.2014 18:41
Антонина Михайлова:
Пані Антоніна зі своїми проблемами звертайтесь до ОРДИ