Повернутись до публікації

Гриценко: під прапор "Батьківщини" мене особисто запросила Тимошенко

Середа, 15 січня 2014, 00:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.72.202.---Алексей Устименко17.01.2014 20:57
Як виявилося ви пан Гриценко не говорили нам правду. У той момент ви коли каталися на гірських лижах за кордоном інші депутати зайняття Майданом у тому числі і захистом та охороною за допомогою депутатського мандата. Так що це виявляється не "поза" в яку ви стали, а пролсто напросто зрада.
IP: 74.125.181.---1-y Jastreb15.01.2014 21:44
Анатолий Васильев
Лідери опозиції мають жертвувати своїми амбіціями?
- Це не питання самопожертви. Це питання здорового глузду. Що краще – перемогти, виставивши найпопулярнішу людину? Чи піти всім окремо – і разом програти?
З.Бзежинський

Лідером в якійсь мірі є і А.Гриценко і мені байдуже із якої причини він написав заяву але його крок є кроком в нікуда так само як і відповідний крок Яценюка.

...А хіба такі,перш за все,високодуховні,чесні,фахові особистості(не бізнес-базіки-популісти,не ті хто з різних шпарин рветься до влади)) не гідні бути запрошені кандидатами до вищої державної посади - президента України: Іван Вакарчук,Ольга Богомолець,Сергій Квіт,Мирослав Маринович,Іван Дзюба,Евген Захаров...Андрій Парубій. Не політики потрібні там,а державні люди,які переймаються не майбутніми виборами,а дбають не словами,а своїми ділами,вчинками про майбутне України та про її молодь.
IP: 95.134.41.---Анатолий+15.01.2014 20:11
Как в свое время набралось свыше 20 тыс. ухарей, которые, на знаменитом субботнике, лично, плечом к плечу, несли бревно с В.Лениным, так и сейчас, когда Ю.Тимошенко, ограничена в коммуникации и не может ни подтвердить, ни опровергнуть сказанное, ссылки на нее, выглядят, мягко выражаясь, сомнительными. Тем более, когда составлялись списки на парламентские выборы от "Батькивщины", она была в заключении, а Гриценко среди ее посетителей не значится.
Что касается этого Гриценко, так он такой же оппозиционер, как и П.Симоненко. Который тоже что-то лопочет о своем «несогласии» с режимом Януковича. И грозно бьет себя в грудь. Правда конкретные дела свидетельствуют совсем о другом.
И вообще, ему надо бы скооперируется с Инной Геббельсовной Брехословской. Та будет обгаживать ПР, в составе которой пролезла в ВР, а этот "герой" - "Батькивщину", без которой не видать бы ему депутатства, как своих ушей.
И оба, в унисон, будут вопить о своей исключительной честности и принципиальности...
IP: 74.125.181.---Петро Чопик15.01.2014 14:57
Гриценко- людина з аналітичним і логічним мисленням .Згадаймо як його старались підставити або звинуватити опоненти у дискусіях на різних передачах.Всі вони були розбиті як кажуть в пух і прах
Його логікою.
Яценюк діє по принципу Я НАЧАЛЬНИК --ТИ ДУРАК. Яценюк привів Табалових у ВР І ще біля 10 які стали тушками. Ігор ОСТАШ, Т.СТЕЦЬКІВ ,О.ДОНІЙ були ним забраковані як недостойні.А все через те
Що ці люди були мудріші за Яценюка.
Яценюк ,будучи ГОЛОВОЮ ВР, по вказівці ЮЩЕНКА вимагав відставки прем"єра Ю.ТИМОШЕНКО.
Сумнозвісний ЄДИНИЙ ЦЕНТР тоді був активний.Яценюк боїться розумніших за себе ,а у дискусію з Гриценком у межах фракції не вступає тому що наперед знає ,що програє.
Мудрий начальник бере заступником мудрішого за себе ,а дурний ще дурнішого за себе щоб не підсидів його.
IP: 74.125.17.---Petro Chopyk15.01.2014 14:29
Яценюк озвучує наперед про плани опозиції (ІДУ НА ВИ) ,щоб не застукати зненацька Януковича іКо
Гриценко правий (Лейтенант у армії знає ,що плани не розголошують). Яценюк поряд з Гриценком виглядає школярем. Головним бути хочуть усі троє. Звідси уся біда . Про це і Бжезінський говорить.
Зійдіться на тому .Що головний Кличко. У нього авторитет і у світі вищий. Янукович почне його мочити
і це буде Виглядати ПРОСТО СМІШНО для всієї світової спільноти.
IP: 109.207.119.---Rostislav Tischenko15.01.2014 13:15
Цитую одне з коментарів: “Далеко не завжди треба озвучувати все, що знаєш - хіба для особистого піару, а для загальної роботи це може бути шкідливо!” Виходить, що загальна робота побудована на обмані і ми безпосередньо, маємо приймати в цьому участь. І ще, цитую: “Хто його чіпає - сам постійно, якісь" корки мочить", щоб не забули, замість допомагати Майдану всім чим можна!
Я його не бачив ніколи під Межигір'ям, як Яворівськиого чи в перших рядах, коло беркута, коли били людей чи в інших "гарячих точках", а той же Яценюк був під КМДА з людьми...
Тільки озвучує чужу роботу "наша розвідка отримала то-то чи зробила то-то". а ти яким боком до цього всього?” . Гриценко на Майдані майже щодня і щоночі, в чому переконався особисто і якщо жити за принципом з”явитись в потрібному місці і в потрібний час, тоді в Яценюка все склалось!
IP: 46.118.163.---Aleksander Shkodich15.01.2014 12:16
Давно бачив, що Гриценко занадто швидкий і однозночний у своїх судженнях. Давно його слухав до виходу з Батьківщини і склалося враження, що він хронічно на когось ображений, недооцінений і звідси і його, принаймні для мене, не приємна і насторожуюча риторика.Тепер його заяви при виході з партії: "... я не можу впливати на рішення партіїї.. " Дуже багато "Я" у його інтервью. Йому задали запитання на громадському, які ваші плани дій, то відповідь була це не я маю приймати рішення, а треба створити раду майдану і хай приймають рішення. То виходить як критикувати, то дуже багато "Я", а як щодо інших діячів, то всі інші не правильно роблять, один "Я" правильно роблю.
IP: 95.134.155.---Семен Холопов15.01.2014 12:16
Владимир Колий:
Підтримую!
IP: 95.134.155.---Семен Холопов15.01.2014 12:12
Єдність, єдність за будь яку ціну ! Сховайте амбіції доки бандорегіонали не згинуть.
IP: 94.231.178.---Володимир Топоровський15.01.2014 12:12
Такі дії в партіі Батьківщина.на сьогоднішній час зовсім не потрібні. На це все дивляться люди, більшисть з яких хочуть бачити єдність та спільність у дії., яких сьогодні на має.