Повернутись до публікації

Обурені тітушки прийшли під офіс ПР вимагати грошей за "антимайдан"

Понеділок, 23 грудня 2013, 12:11
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.23.---Виктор Савирский24.12.2013 23:47
Так этих титушек наказлив 2004 - на выборах они были смотрящими на избирательных участках отдали половину. Потом на первом Майдане кинули всех - приехали в Донецк поездом а те у кого были деньги и списки убежали... кому пойдешь жаловаться. И тут кидалово. Правильно Уркам нечего верить.
IP: 77.123.189.---олександр Мельник24.12.2013 22:15
да нормальные они все люди просто хотели заработать немного денег ....теперь поймут и десятому перекажут как вести бизнес с этой властью...
IP: 74.125.17.---Евгений Лопатин24.12.2013 21:17
Дебилы!!!
IP: 79.143.32.---Вета Працевич24.12.2013 18:59
Остатки совести решили продать, а ее так забрали! Так вам и жить дальше: убогими и нищими. Прежде чем ехать туда, надо было крепко думать, стоит ли это делать
IP: 37.52.172.---Vasiliy Ilyashenko24.12.2013 12:46
убогий электорат
IP: 93.73.109.---Ярослав Сусленко24.12.2013 00:22
Sergey Prihodko:
ржунимагу
биомассу кинули!!!
IP: 94.248.50.---Sergey Prihodko23.12.2013 17:32
Просто кайф!Я улыбаюсь!Сильно!