Повернутись до публікації

Беркут відігнав "штурмовиків" з-під АП. Є постраждалі

Неділя, 1 грудня 2013, 17:45
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 159.224.193.---Алена Спиридонова02.12.2013 13:36
Сеня Шустрый:
Отлично е-ба-соски поломали ! маловато конечно, для галицкой еврожополизной мрази, им не привыкать, их вечно пиз-дят и в говно опускают :))))))
А беркут молодцы хорошо подавили хохлосок ! улица в говне и в крови , одобрям ! :)))))
Стыдно быть БЫДЛОМ!
IP: 77.93.60.---nmzal02.12.2013 10:46
Сеня Шустрый:
Отлично е-ба-соски поломали ! маловато конечно, для галицкой еврожополизной мрази, им не привыкать, их вечно пиз-дят и в говно опускают :))))))
А беркут молодцы хорошо подавили хохлосок ! улица в говне и в крови , одобрям ! :)))))
Судя по лексикону, ты бычок кастрированный-по украински бугай. Увидел классные ножки, и что-то в одном месте зашевелилось. Так,говорят, люди с ампутированными конечностями какое-то время их еще чувствуют.Но не надейся, член уже не встанет. Бугай- он и в Африке бугай. Позлобствуй и иди щи хлебать.
IP: 178.187.182.---Сеня Шустрый02.12.2013 09:53
Отлично е-ба-соски поломали ! маловато конечно, для галицкой еврожополизной мрази, им не привыкать, их вечно пиз-дят и в говно опускают :))))))
А беркут молодцы хорошо подавили хохлосок ! улица в говне и в крови , одобрям ! :)))))
IP: 176.241.140.---Галина Осадчая02.12.2013 07:15
Інформація, наведена в статті, недостовірна. Я надавала медичну допомогу на Банковій. Газ і гранати - то від беркута, а не від "штурмовиків". За час зачистки до нас завели тільки одного постраждалого беркутівця, якому каменем попали по шолому, та й то ні даних за ЧМТ, ні якихось зовнішніх пошкоджень в нього не було, хлопець більше перелякався. В той же час заносили людей. в яких від розриву гранати від ніг було відірвано шматки мяса, людей. яких били по голові кийками ( в статті є фото одного з них, літньої людини, кореспондента), від газу важко було дихати навіть у респіраторі.
IP: 72.52.91.---Місько Юльочечків01.12.2013 22:38
Шановні працівники БЮТ-Батьківщина та прес-секретарі РПО! Нагадую, не забувайте інформувати про своє чергування на форумах інформаційних агентств.

На електронну адресу, прес-секретаря КМПО (@)до мають надходити ссилки Ваших коментарів.

З повагою голова КМПО «ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко
IP: 72.52.91.---Місько Юльочечків01.12.2013 22:36
Денис Мокроусов:
Украинцы, опомнитесь. Чужими руками вы уничтожаете свою же страну
+1000

Таня Киянка:
Oleksandr Beilyk:
Місько Юльочечків:
нагла брехня, опозиція закликала до МИРНОЇ демонстрації неодноразово (До, Під час мітингу)
Це троль.
не ображайте, мене пянянко! це ви тут від ВО Батьківщина працюєте. Вже відписали Юрію Одарченко ссилки на ваші коментарі, та "напрацювання" ;-) Еге ж! )


Oleksandr Beilyk:
Місько Юльочечків:
нагла брехня, опозиція закликала до МИРНОЇ демонстрації неодноразово (До, Під час мітингу)
ні, опозиція лиш те і робила, що закликала до непокори. Та хочаб мала Тимошенко, - Евгенія. Все, в листі призивала до блокування києва та конфронтації. Луценко-аолкголік, що не закликав?

Боже ти мій Боже. Яке це все малеча далеке та сліпе
IP: 89.105.226.---Юрий Нодь01.12.2013 21:50
Для тех кто не в теме.
Тех кого вы сейчас называете "титушками" реально действуют, а не размазывают сопли как лидеры оппозиции.
Что даст мирный майдам. Да Янеку по хер сколько и кто там стоит. стойте хоть до посинения. Я если похолодает и пойдёт дождь, то через неделю от этого майдана само по себе ничего не останется. Все просто разойдутся.
Насколько я понимаю это ультра правые ребята эту тему замутили и правильно сделали, я верю в два варинта разрешения этого майдана:
первый силовой, второй - Янек всех задолбал и его сольют свои же. МИРНО ЭТУ ПРОБЛЕМУ К СОЖАЛЕНИЮ НЕ РЕШИТЬ. Янек будет бороться до конца у него просто нет свала.
IP: 94.45.33.---Oleksandr Beilyk01.12.2013 21:16
Місько Юльочечків:
нагла брехня, опозиція закликала до МИРНОЇ демонстрації неодноразово (До, Під час мітингу)
IP: 173.208.196.---Місько Юльочечків01.12.2013 20:51
Місько Юльочечків:
"... Повинен сказати , "чорних хлопчиків" були багато "підшафе" ... Але всі проблеми , що виникли на Банковій , відбулися через цієї агресивної групки ... На совісті цих хлопя`т не одна розбита голівонька ...Черемху розпилювали з обох сторін ..."


Ось так малята. спочатку опозиція, закликає до радикальних дій 2 дні, жодного разу не акцентувавши увагу, що акція МИРНА, підставила молодих неотесаних дітей із Самбора, Стрия та ін.... Що вони собі там думали? Гадаю, потрібно вимагати від опозиційних лідеріва, аби на мітинг всюди брали із собою СВОЇХ ДІТЕЙ. Так я певен на 100%...зуб даю...будуть більш серйозніші до дійства та до чого закликають. Бо так, чужі діти їм до гузиці.
IP: 5.199.130.---Місько Юльочечків01.12.2013 20:46
Пише Іван Мацьків:

"На жаль , Тягнибоку не вдалося зупинити провокацію , йому теж дісталося ... Перше враження про тих, хто розбирав бруківку і кидав у міліцію - хлопці вкрай агресивні і знаходяться на своїй хвилі ... Не знаю , під чий барабан вони марширують , але це точно не кияни ... Хлопці вели себе як футбольні вболівальники -малолітки ... Найбільш неприємним було те , що коли ці хлоп'ятка розбивали клумби , розбирали бруківку і кидали каміння і розривні петарди в міліцію , а потім боягузливо ховалися в рядах мітингувальників , і міліція , притиснута на п'ятачку , йшла вперед , то діставалося в підсумку звичайним людям , які бігали не так жваво ... Серед них було багато літніх людей і жінок , слава Б- гу , не було маленьких дітей ... Звичайні хлопці , які вирішили наслідувати приклад цієї братії , при нашій переконливому проханню викинути камінь і не робити дурниці , як правило , прохання виконували ... "