Повернутись до публікації

Львовом пройшовся Марш слави УПА

Неділя, 13 жовтня 2013, 22:43
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.90.181.---Andrij_UA31.10.2013 10:04
fomka:
Ми пам'ятаємо досягнення воїнів УПА і навіть відкрили зал слави УПА, він так і називається ЗАЛ УПА
Тупорилий троль! Такого залу немає і його адресу ще ніхто не вказав! Це просто фіча українофобів, оформлена у демотиватор!
IP: 91.195.11.---юрий чухрий15.10.2013 19:45
А чому б і ні? БуТербродик ікоркою, як на мене, смачніший від каші, навіть повстанської. Якщо, звичайно, наші героїчні УПА вдічували відразу до червоної ікорки за колір і місце походження-Сахалін, Камчатка тощо.
IP: 46.175.22.---hot11115.10.2013 18:08
Александр Мирошниченко:
ЩО?
Сумуємо за будербродиками з червоною ікоркою в партейной столовке?
IP: 46.175.22.---hot11115.10.2013 18:05
Василий Клопков:
У нашей власти и оппозиции очень странная позиция. Они позиционируют себя как проевропейские политические силы, т.е. как бы демократов из себя строят. А на деле ведут себя как пещерные люди.
І як ваш коментар можна повязати з днем святкування Української Повстанської Армії?
Тролим потихеньку?
IP: 176.37.20.---Kuk15.10.2013 15:23
fomka:
Галиция - последнее прибежище неонацистских падонков, которые не имеют ни малейшего отношения к славе Украины. Успокаивает то, что участь этой коричневой своры предрешена.
"падонкі" і скажені собаки--купанти пішли за тисячі км від рідного дому на нашу землю і вбивали і катували українців і за це отримали і надалі ортримаєте достойну відсіч, бо боротьба з шакалами-окупантами у всьому світі свята й благородна справа!!!
IP: 64.231.240.---Yarko15.10.2013 06:40
fomka:
Галиция - последнее прибежище неонацистских падонков, которые не имеют ни малейшего отношения к славе Украины. Успокаивает то, что участь этой коричневой своры предрешена.
Слово"падонков"- на "язикє" пишеться -подонков.Троликів, перед тим як брати на службу ,мали б перевіряти на знання граматики.А ,можливо,у москалів "закіпєл разум возмущьонний"!
IP: 178.137.191.---Василий Клопков15.10.2013 02:25
У нашей власти и оппозиции очень странная позиция. Они позиционируют себя как проевропейские политические силы, т.е. как бы демократов из себя строят. А на деле ведут себя как пещерные люди.
IP: 82.145.209.---Александр Мирошниченко14.10.2013 21:10
Национализм всегда
был,есть и будет "цепным
псом"олигархов,призванным
создать у населения ложный
образ врага
(еврей,русский,поляк,кто
угодно,только не буржуй-
эксплуататор,который
снимает последнюю рубаху с
рабочего человека).И
спускает этого"цепного
пса"олигархия тогда,когда
дела у неё совсем плохи и
существует угроза
социального взрыва(хоть и
небольшая).Выгодно это в
первую очередь самим
олигархам,естественно,а
националисты(большинство
того не осознавая) борются
на самом деле за интересы
крупных предпринимателей и против своего народа.
IP: 194.44.213.---Ivan Ivanoff14.10.2013 20:46
Дякуємо воїнам УПА і пишаємось їхнім подвигом! Ваша слава житиме вічно.
IP: 92.52.128.---Alex Pach14.10.2013 19:13
Прапор, який Повстанці називали знаменом, або фаною, був жовто-синім, а не таким, як у цій колоні. І без бахроми, яка мабуть тільки в частинах радянської армії на прапорах була присутня. Це я знаю від своїх родичів - Повстанців. Ця акція заявлена, як реконструкція, а не парад збройних сил України, а тому такі претензії до деталей вважаю доречними.