Повернутись до публікації

КПУ провела "референдум" для приєднання до Митного союзу

Неділя, 8 вересня 2013, 16:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.247.231.---akinak04.10.2013 20:40
КПУ спільно з "Українським вибором" Віктора Медведчука вдруге провели збори щодо ініціювання референдуму
===Комуністи- демократи, референдум...? Умора ...Гулаг, -дерьмократы херовы! Послєдыши выродков рода нечеловечесского на руках которых кровь убиенных десятков миллионов людей... В Европе этих ублюдков так как и фашистов не будет, вот они и прутся в Россию в купе с Кумом, который спит и видит себя президентом Украины, расчитывая на помощь Кремлёвских кумовьёв... Кумуняку у клоаку...
IP: 46.96.138.---Петров Иванов10.09.2013 15:45
Невже ще є такі ідіоти, які добровільно можуть іти на таке збіговисько???!!! І яке "єдиногласне" " одобрямс"!! Ціківо, бидло хоч усвідомлює, за що воно голосує?! Комуно-фашисти повинні бути заборонені, як і націонал-соціалісти! Або знищенні!
IP: 68.202.48.---Gigun09.09.2013 18:17
Слушно було би вчинити теракт проти такої масовки. І в Україні на тисяці морально неотесаних зразу б поменшало.
IP: 95.132.142.---Охтанась09.09.2013 11:53
Як беззбройних демократів потовкти, так тут "наша" міліція аж бігом, а як провести на збіговисько антиукраїнців держвиконавця, то у них не виходить, не змогли продертись крізь щільні ряди комуняк. Отака "сила" у комуняк!
IP: 37.115.5.---Saladin09.09.2013 09:55
Kalyna:
Як гидко дивитись на отих молодих людей що продались в ярмо ні за цапову душу. І тих 2200 осіб має вирішувати долю 46 мілійонів ?!! Пєтушок нехай з початку сам поїде в Сибір з сімєю а тоді нас там веде а то само сидить в царських хоромах ,має кухаря ,послугачок ,няньок ,садівників а верзе нам весь час про якісь „рівні права“ . Давайте розкуркулим його як колись його батько розкуркулював наших дідів ото було б класно ,не думаєте ?!
Поддерживаю, а заодно Фирташа, Ахметова, Януковича и Тигипко, думаю достаточно чтоб Украина забыла лет на 10 слово "кризис".
IP: 95.135.234.---vovk100009.09.2013 07:25
І навіть стадіон спартаківський
IP: 99.234.50.---Kalyna08.09.2013 23:54
Як гидко дивитись на отих молодих людей що продались в ярмо ні за цапову душу. І тих 2200 осіб має вирішувати долю 46 мілійонів ?!! Пєтушок нехай з початку сам поїде в Сибір з сімєю а тоді нас там веде а то само сидить в царських хоромах ,має кухаря ,послугачок ,няньок ,садівників а верзе нам весь час про якісь „рівні права“ . Давайте розкуркулим його як колись його батько розкуркулював наших дідів ото було б класно ,не думаєте ?!
IP: 89.67.54.---sz08.09.2013 20:28
Но і впєрьод в Московське ЯРМО !
IP: 37.55.147.---Саша Мартиненко08.09.2013 19:49
Путінські підстилки петя і медведчук
IP: 81.240.65.---Olexandre08.09.2013 18:40
Ivan Ivanoff:
надіюсь, цим зомбі-рабам заплатили обіцяні 50-100грн.
На сборах присутствовал и член ЦИК, несмотря на то, что суд запретил ЦИК отправлять своего представителя на данную акцию. Всего наблюдатели насчитали более 2500 участников.


Мабуть на більше Кремль грошей не дав. -:)))