Повернутись до публікації

Опозиція "підняла" Київ

Неділя, 7 квітня 2013, 17:35
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.197.51.---Maxxmara08.04.2013 18:19
похвально поднять людей...но их еще нужно и вдохновлять,для того чтобы на митинге шли не только те кому платят или кому делать нечего,но и те кто хочет изменить свою жизнь! но эти лидеры-не показатель у оппозиции,не те это идейные вдохновители!они таким способом приследуют и решают свои проблемы,но не наши!
IP: 94.153.247.---avenger3908.04.2013 13:40
ютюб.ком/watch?v=mRzJGBNAtKY
IP: 94.153.247.---avenger3908.04.2013 13:38
?v=mRzJGBNAtKY
IP: 212.26.137.---Petrenko_O08.04.2013 13:12
hubble:
........Таке велике місто, могло б вийти хоч 100 тис. , але не вийшло. ...........
Де б 100 000 помістилися в парку Шевченко?
IP: 193.33.203.---Olga Shevchuk08.04.2013 12:58
Та справа не в тому СКІЛЬКИ вийшло людей, а ХТО САМЕ вийшов. Хіба ті хлопці з дівчатами, які прийшли пофоткатись з Кличком, щоб потім розповсюджувати Вконтактах свої з ним світлини, підуть на СПРАВЖНЮ революцію? А оті бабусі з плакатими Юлі? Влада дивиться на все це і ДЯКУЄ отим горе-політикам, бо вони такими своїми діями унеможливлюють СПРАВЖНІЙ вибух народного гніву.
IP: 77.123.106.---Олег зі Здолбунова08.04.2013 11:57
Може це і не важливо та взагалі справи не стосується, але: чому на мітингах опозиції за їхніми партійними прапорами майже не видно державного прапора? Опозиція ж об,єднана, одним фронтом має наступати, а картинка створює враження, що ні - партійний піар важливіший. І взагалі, хто впровадив цю дурнувату моду носити прапорі на вудках- "пошлятина" і несмак, як на мене.
IP: 95.133.84.---Ctarperch08.04.2013 10:51
Роман Калитовський:
В нашей стране милиции доверяют только больные на голову люди.
IP: 85.223.157.---Роман Калитовський08.04.2013 09:51
рось 1:
Как раз я и была на митинге и все видела и подтверждаю, что людей было где-то около 15 тысяч. Потому и злятся "писаки". Волна протеста нарастает и это видно.
Скажіть будь ласка якою методикою ви користувались коли підраховували людей? Звідки ви знаєте що саме 15 тис, а не скажімо 14, або 16 ?
Насправді є такі методики і власне міліція їх використовує. Інколи з вуст організаторів мітингів чуємо цифри кількості учасників такі які фізично не змогли б вміститись на визначеній території.
Насправді для Києва 10 навіть 15 тис протестуючих замало для того щоб влада звернула на ці протести увагу. Потрібно щоб вийшло 100 000,тоді влада буде змушена реагувати.
IP: 93.73.95.---матушкашиптон08.04.2013 09:44
рось 1:
SARA21:
рось 1:
Сидячи біля компютера можна злитися,а самому вийти на мітинг за себе ,а не за опозицію слабо.???
Как раз я и была на митинге и все видела и подтверждаю, что людей было где-то около 15 тысяч. Потому и злятся "писаки". Волна протеста нарастает и это видно.
Нет, людей было больше. Порядка 20 тысяч. Картинку показал Евроньюс и сказал, что порядка 20 тысяч. Причина такого подъема кроется еще в том, что это был выходной. И пришли те, кто не может прийти в обычный день. Например, среди моих знакомых было 6 человек, которые не смогли ьыть 2 апреля, а вчера были. Пусть оппозиция это учтет на будущее.
IP: 91.209.51.---рось 108.04.2013 08:16
SARA21:
рось 1:
Сидячи біля компютера можна злитися,а самому вийти на мітинг за себе ,а не за опозицію слабо.???
Как раз я и была на митинге и все видела и подтверждаю, что людей было где-то около 15 тысяч. Потому и злятся "писаки". Волна протеста нарастает и это видно.