Повернутись до публікації

Іллєнко вирвав перемогу у Гереги. Оголошення результатів

Середа, 31 жовтня 2012, 11:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.178.147.---Градижчанин06.11.2012 22:22
AVRORA_:
От куда столько злости?? Чего вы её черните, поливаете грязью, она ни о ком ничего плохого не зказала, хотя надо было...
Герега порядочная и умная женщина, её работу и достижения видно.... а ваши где??
Парядачная і умная женщіна має вміти визнавати свою поразку, поверунися на свою работу і далі покращувати свої дастіженія. І чи не нудить вже Київ від парядочних і умних довгих герег і лисових пилипишиних?
IP: 193.178.147.---AVRORA_06.11.2012 16:21
От куда столько злости?? Чего вы её черните, поливаете грязью, она ни о ком ничего плохого не зказала, хотя надо было...
Герега порядочная и умная женщина, её работу и достижения видно.... а ваши где??
IP: 212.113.33.---astrsk04.11.2012 22:29
BruceLee:
Молодці Свободівці! Відстояли голоси киян від цієї тварюки! Більше ніколи в епіцентрі нічого купувати не буду!
Да вы что, народ, не видите, что происходит? Если по Обуховскому одним махом суда Засуха отжала ДЕСЯТЬ ТЫСЯЧ голосов преимущества из тридцати? И где там тот 191 голос будет через два дня? Судиться они будут в ТОМ ЖЕ суде - Киевском апелляционном!
IP: 193.178.147.---BruceLee04.11.2012 08:10
Молодці Свободівці! Відстояли голоси киян від цієї тварюки! Більше ніколи в епіцентрі нічого купувати не буду!
IP: 212.113.33.---astrsk03.11.2012 20:30
Viktor124:
Мужики, простите глупую бабу. Что вы хотите от торговки. Вспомните директрису рынка из фильма "Гараж". Это люди одного пошиба.
Да, были в те времена фильмы. Жаль, молодежь после 1990 г/р не знает. Кстати, фильм советская цензура пыталась запретить, во всяком случае выходил он на экраны с очень большим скрипом. Эльдар Рязанов - гениален, типажи теперешних хозяев жизни вырисовал один-в-один. За сорок лет не поменялось ничего.
IP: 212.113.33.---Ukrainets66601.11.2012 16:05
Вітаю з перемогою,Слава Україні!
IP: 193.178.147.---UseBachu01.11.2012 07:53
Бальзам на моє змучене серце.
IP: 212.113.33.---Инна Иванченко31.10.2012 16:41
Герегу - под телегу!
IP: 193.178.147.---Anzhela31.10.2012 15:18
Епіцентр точно після цього втратить частину покупців. Раніше так і карали негідників, і це спрацьовувало. Не погоджуся з Вами, що тупість киян тут спрацювала - спрацювало шахрайство і це підтвердить Свобода. Мій син був спостерігачем на одній з київських дільниць і каже, що кияни тотально віддавали свої голоси за ОО і Свободу (2 місце). ПР - 4 місце і кияни на його дільниці були дуже активні у підтримці Свободи - більше того - допомагали виявляти "мертві душі" і повідомляли про родичів які точно не прийдуть голосувати, щоб запобігти фальшуванню. Тож питання не до киян, а до ПІДРАХУЇВ... Якби хоч кількох посадили - іншим би неповадно було б викривляти волевиявлення людей.
IP: 212.113.33.---Олесь Карпенко31.10.2012 15:00
У ОПОЗИЦІЇ ЛИШЕ 2 ВАРІАНТИ -
1. Вимагати перевибори на пропорційній системі(і тут навіть комуняки підтримають). Тоді опозиція бере 250-280 депутатів.
2. Або вимагати перевибори на всіх спірних округах, а таких 60!
Та висунути єдиних кандидатів від опозиції свобода+батьківщина+удар!