Повернутись до публікації

Журналісти у центрі Києва нагадають, що люди мають право знати "таємниці влади"

П'ятниця, 28 вересня 2012, 11:35
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.120.---cersanes29.09.2012 13:26
Hаталка луччяя
IP: 91.196.177.---Logic200928.09.2012 13:17
KPSS:
Как то про этот закон супер демократические оранжевые шарфики не вспоминали в свое время. Какое гражданское общество надавило? Сюмар с цеголко что ли гражданское общество? И кто их считает журналистами свободными и демократичными? Зашоренные и зацикленные типы тявкающие по заказу грантодавцев. А за клевету сажать не мешало бы, что бы перед публикацией своих опусов эти деятели подумали - а правду ли я написал?
Нік відповідає суті, "Совком ты был, совком ты и остался".
IP: 194.0.206.---martyn28.09.2012 12:55
svojak:
Реальні журналісти а не провладні повії з Першого Національного, Інтеру.
*****************************************************************************************************************************************
Как только любой из изображённых на фото журналистов, позволит себе опубликовать какой -либо материал, о всяких мелких махинациях, скажем г.Тимошенко, а таковые безусловно были и об этом всем доподлинно известно, даже трудно себе представить, какое количество грязи будет незамедлительно вылито на любого из этих"реальных журналистов" т.н. "юлеботами", да и не только ими.
IP: 178.95.48.---Андрій Ільків28.09.2012 12:50
Реальна влада завжди таємна, панове журналісти.
Те, що совається по Банковій, Грушевського та інших пагорбах - це не влада.
IP: 195.39.210.---Виктория Правды28.09.2012 12:39
Анатолий Шарий:
Знакомые все лица. Все честные, нелицемерные и объективные.
_____________________________________________________________
А продажні зараз де перебувають ???????????????? Як з ментами горілку "жрати" життя казалося райським, а коли почалася наближатися відповідальність за БРЕХНЮ, відразу втік!!!!!
IP: 195.39.210.---Виктория Правды28.09.2012 12:36
+100%!!!!!!

«Я – против клеветы, но еще больше я против того, чтобы журналисты оказались под давлением и за правду сидели в тюрьме», - добавил Ахметов. (СТАТТЯ НА ОСТРОВІ)_______________
Ось для чого вносився дебільний закон!!!!!!!!!!!!!!!! САДЖАТИ ЗА ГРАТИ ЗА ПРАВДУ??????

Ось справжній намір ХУНТИ!!!!!!!!! Прийди, ЗАХИСТИ свободу!!!!!!!!!
IP: 78.60.207.---Анатолий Шарий28.09.2012 12:32
Знакомые все лица. Все честные, нелицемерные и объективные.
IP: 46.149.190.---svojak28.09.2012 12:03
Реальні журналісти а не провладні повії з Першого Національного, Інтеру.