Повернутись до публікації

Виборців закликають прийти на вибори і "здивувати покидьків"

Понеділок, 2 липня 2012, 14:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.238.96.---Святобор04.07.2012 20:46
Зиберман:
це не зрозуміло тільки зіберманам,бо вони,як всі русские на 250%(Грач,Жириновський...)
IP: 194.44.24.---Розсудливий03.07.2012 18:03
Нормальний ролик, правдивий. Треба йти голосувати, тільки за кого? Не помиліться !!!
IP: 109.86.89.---Зиберман03.07.2012 15:50
Я так понимаю это ролик за "Партию Рееионов" и Королевскую.
потому что не на державний мови.
IP: 92.112.51.---Demokrat03.07.2012 10:01
Ролік правільний , тому потрібно кинути мафію і подивитись як будуть звільняти полятв*язнів. Може і до народу дійдуть справи.
IP: 86.130.161.---cake6602.07.2012 23:14
immigrante:
Классный ролик! Надо будет оторвать задницу от стула и проголосовать!
за кого ? зис із зе квещен
IP: 188.76.209.---immigrante02.07.2012 23:05
Sergey Dubenko:
Це стосується Вашого посту: "Сергій Дубенко активно чистить на YouTube гнівні коментарі щодо мови матеріалу викладеного ним"

Було видалено два такі коменти: мат та теза, що ті громадяне, які не розмовляють українською не є українцями.
---------------------
+1000!!!
Дурниці. Українець той - хто любить Батьківщину та захищає її та інтереси своїх співгромадян.
IP: 188.76.209.---immigrante02.07.2012 23:03
Классный ролик! Надо будет оторвать задницу от стула и проголосовать!
IP: 31.31.116.---3tyk02.07.2012 22:09
Sergey Dubenko:
Нехтувати соціологію і ураїномовних громадян меншою мірою недалекоглядно. Те, що ПРи відсунули цьгорічний Всеукраїнський перепис населення не змінить реалій, це їм гикнеться, а Ви мали б взяти таке до уваги.
IP: 46.201.143.---Игорь Воронюк02.07.2012 22:00
Sergey Dubenko, щодо ксенофобії в одному з коментарів, то вона носила дещо іронічний характер а ніяк не агресивний. а якщо ж ви боретесь з матом, тоді чому коментар того самого матюкливого дописувача, повідомлення якого ви видалили, тільки з іншим змістом і тими ж самими матами щей досі висить? можливо ви все таки дозволите іншим вільно висловлювати свою думку під вашою творчістю а не давати редактовані вами думки, бо в контексті теми ролику, це не зовсім ті цінності до яких ви закликаєте.
IP: 188.115.157.---Sergey Dubenko02.07.2012 21:28