Повернутись до публікації

Подерев'янський, Бенюк, Ар’єв і Геращенко прийшли до Луценка з вертепом

П'ятниця, 13 січня 2012, 16:21
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.0.89.---merkabacomua28.01.2012 01:17
есть ещё нормальные люди , на которых не стыдно смотреть - спасибо им за Вертеп. Но к сожалению большинство псевдоэлиты Украины - откровенное гов..о.
IP: 193.111.115.---A vam23.01.2012 16:04
клоунада? оце дурбецалко) не туди дивишся, клоуни у нас у владі... а ти їхній посіпачка
IP: 46.172.246.---Queen 717.01.2012 13:46
grigorovi4 - Все на что способны оранжевые революционеры это клоунада!

Що ,заздрість бере?
Ох і бере...
Жабуня задавила!

А,от справжні Українці це зрозуміли,та отримали величезне задоволення
IP: 213.160.143.---grigorovi417.01.2012 13:03
Все на что способны оранжевые революционеры это клоунада!
IP: 193.19.152.---ПесБарбос16.01.2012 19:41
Одним словом - клоуны
IP: 80.243.144.---marka041114.01.2012 17:32
doktor21
А чи немає десь відео цієї акції?
=====================================================
Тільки це не акція, а традиційний (уже шостий) "Зірковий вертеп", в попередніх, перебуваючи на волі, брав участь Луценко.
IP: 212.92.238.---samurai14.01.2012 17:21
Є ще трохи людей в Україні...
IP: 80.243.144.---marka041114.01.2012 17:19
doktor21
А чи немає десь відео цієї акції? Дуже хочеться подивитись виставу повністю.
===================================================================
Дивіться за посиланням: http://www.radiosvoboda.org/media/video/24451194.html
IP: 77.120.45.---doktor2114.01.2012 15:36
А чи немає десь відео цієї акції? Дуже хочеться подивитись виставу повністю.
IP: 109.201.232.---korova14.01.2012 12:06
Хлопці та дівчата!!! Ви це зробили БЛИСКУЧЕ!!!! МОЛОДЦІ!!! Дотепно, красиво ,з великим смаком і змістом!!! СПАСИБІ!! Обнімаю вас усіх!! З НОВИМ РОКОМ!!! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!! БУДЬТЕ В НОВОМУ РОЦІ ВСЕ ТАК АКТИВНІ!!! В захопленні від вас!!!