Повернутись до публікації

Журналісти сходили до Януковича

Понеділок, 6 червня 2011, 10:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.135.165.---professional12.06.2011 18:39
Ребята, вы - молодцы! Так держать!
IP: 67.185.64.---противсіх10.06.2011 05:52
Эта страна претендует на то, чтоб ее считали цивилизованной... Прес-секретарь президента общается с журналистами на дороге, с охапкой роз и тортом в БАГАЖНИКЕ!!!!
IP: 194.44.39.---georgekozak08.06.2011 18:09
янэк-13:
Паскуда!
IP: 77.65.19.---Kievlianin07.06.2011 19:50
Не "лиден" безобразен, он и в африке такой. Но больше всего оскорбляет это наличие таких вот холуёв, которыми они себя окружают. Которые сами Г на палочке, но счтитают себя уххх какми бойцовскими собаками, когда н самом деле - шавки. Ганка Гебельсовна, Одарка Чурьпакъ, Богохуевская, список можно продолжать... а повора, а слуги, а водители и прочая шлаюбень...
Блин, какая гадость, аж тошнит, сплошные наполеоны...
IP: 80.239.242.---vatag07.06.2011 14:20
А що Ви чекали? що й по 50 налиє?Ви спочатку попробуйте до інших політиків сходити в гості.Чи може це єдиний злодій у владі, просто рейтинги собі заробляєте!?
IP: 77.54.123.---dashok22607.06.2011 13:29
artyr-ua@yandex.ua:
я. бачу ти. як мальчик гей.якого звали Робін Гуд в багатих береш. а бідним даєш. якщо в неї є ці маєтки то хай нам їх покажуть. ніхто не проти будем думати.
IP: 109.86.16.---янэк-1307.06.2011 11:32
Найбільше потішив комік-редактор з СТБ. Виявляється. раз акцію заборонено судом, то її не можна висвітлювати. Уявімо собі, законослухняні BBC чи CNN ігнорують події в Єгипті, Сирії, Лівії та Йемені лише на тій пдставі, що вони не санкціоновані Мубараком, Асадом, Каддафі та Салехом
IP: 109.86.16.---янэк-1307.06.2011 11:27
artyr-ua@yandex.ua:
[Эти подзаборные лже-журналюги забыли,что Янукович президент и имеет полное право на резиденцию,поэтому идите лучше и осматривайте шесть огромнейших дворцов косоголовой еврейской брехливой аферистки и воровки Капительман и спросите у ней,каким образом она ухитрилась заиметь эти богатые дворцы и не занимайтесь грязной провокацией,организованной лично Капительман,еврейским Канадско-Итальянским эмигрантом Шустером,заблудшим Нойемом и подобными грязными провокаторами.ГАНЬБА ТАКИМ ЛЖЕ-ЖУРНАЛЮГАМ-ПРОВОКАТОРАМ И НЕ МЕСТО ИМ В УКРАИНЕ! ГЕТЬ С УКРАИНЫ!
/// ТЫ ЧЕРНОРОТЫЙ ! ПОЙДИ ПРОВЕРЬ ДВОРЦЫ ЕВРЕЕВ-КОЛИСНИЧЕНКО-ФИРТАША-ЗВЯГИЛЬСКОГО -ЧЕЧЕТОВА и еще 400 депутатов евреев из ЗРАДЫ . А ТО КАК ПИДАР ЗАЛАДИЛ -КАПИТЕЛЬМАН да КАПИТЕЛЬМАН . ТЫ ВСЕХ ПРОВЕРЬ ДЕПУТАТОВ . А МОЖЕТ и ТЫ ЭТИХ КРОВЕЙ .КОЛИСЬ ИЗРАИЛЬТЯНИН ! ///
IP: 91.201.244.---Michael Mayevsky07.06.2011 02:21
Для того, щоб говорити те, у що вірять люди, треба як мінімум бути моральним авторитетом у суспільстві.
Чи є серед організаторів та виконавців сьогоднішньої дешевої клоунади хоч одна людина, яку можна назвати українських моральним авторитетом?
Чи є серед них ті, про кого можна з впевненістю сказати, що вони ніколи не писали та не напишуть "джинси" та за будь-яких умов будуть говорити суспільству правду?
Там таких немає. І бути не могло.
Людина, що має в суспільстві авторитет, не буде брати участь у подібних дешевих шоу.
А решта отримала якраз те, що заслуговує – парну кількість квітів і торт у шоу-стилі – такими зазвичай у кіно для невибагливого глядача жбурляють в обличчя.
І після всього цього шоу маю до виконавців тільки одне проханні – не змивайте більше ніколи крем від того торту з облич, бо як громада буде знати у майбутньому, чи саме ви були у Межигір'я чи ні! Бо імена та вчинки таких, як ви, швидко забуваються – то як інакше зможете претендувати на звання народних героїв?
IP: 93.79.80.---cream07.06.2011 00:23
Кошмар! Сенсация! Дарка Чепак поздравила журналистов с их профессиональным праздником!