Повернутись до публікації

Кучма перед допитом

Середа, 23 березня 2011, 11:21
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.124.108.---kampot24.03.2011 19:20
Влод Черкаси:
Дорожчає бензин, комунальні платежі ростуть, закриваються малі підприємства - треба дати людям щось "веселеньке", нехай попліткують.
Абсолютно вырно
IP: 95.134.140.---pindos-ua24.03.2011 13:27
Як вiдомо з радянських часiв донецкi i днiпропетровскi клани вели жорстку боротьбу за владне корито.От i маэмо-правову державу!
IP: 77.91.149.---Wer124.03.2011 12:56
У діях Мельниченка - зрада державних таємниць, переговорів з іншими країнами, деталей військово-технічної співпраці.

Сам Мельниченко визнає, що він діяв не один, торгував плівками, та записував Кучму задовго до справи Гонгадзе, та визнає, що його використали:.

"- Багато людей припускають, що вбивство Гонгадзе вчинено вже “під записи”, тобто після них, аби звинуватити Кучму… Ви самі припускаєте це?

Мельниченко: Я цього абсолютно не виключаю. Усе може бути. Усе може бути... Тому я хочу прозорого суду. Якщо є найменший доказ чогось такого, то прокуратура, суд мають поставити крапку. Убивство під записи? Така версія має право на існування".

Охоронець записував Кучму за рік до згадки про Гонгадзе. Навіщо?

Тому судити всіх - і Кучму за перевищення (якщо не співучасть), і Мельниченка за зраду Батьківщини, і, найголовніше, тих, хто організовував записи, хоча б тих, хто може бути в Україні.

Про них має сказати Мельниченко. І при нормальному слідстві вже давно б сказав
IP: 109.227.86.---Влод Черкаси23.03.2011 20:16
Дорожчає бензин, комунальні платежі ростуть, закриваються малі підприємства - треба дати людям щось "веселеньке", нехай попліткують.
IP: 178.95.100.---arhetip00123.03.2011 18:04
Цікаво, а що і хто вирізав з цього інтервью на 2 хв. 23 сек.?
IP: 80.239.242.---avdmpo23.03.2011 15:59
Складається враження що влада намагається витягти якусь нову сенсацію щоб відволівти увагу від себе і останніх подій.
IP: 188.115.188.---титан23.03.2011 14:24
Я не жела К учме зла, но пусть вспомнит -сколько лет по его наказу по судам таскали Тимошенко?! А Янеку пусть будет уроком то, что "не рой могилу другому, можешь сам там оказаться"!
IP: 46.98.90.---Артём_Днепр23.03.2011 14:10
Мустафа как всегда прямо в лоб! молодец :)
IP: 194.33.189.---bobono23.03.2011 13:35
Как бы я хотел чтоб они посерьёзному дёрнули Кучму.Думаю после этого мы много интересного узнали о шапковоре, как донбас на пару с Ринатом он ставил, как мочили Щербаня, как замочили Алика Грека, на матч на котором должен быть и Янык и Ринат и Колесо, но они почему то не приехали и стадион взорвался. хотел бы услышать как убивали директора Сармата...Дёрнете Кучму и это всё польётся...Да здаётся мне что всё это бутофория, типичная зековская бутофория по-енакиевски...
IP: 93.73.132.---zevs201023.03.2011 12:14
Подумав, що янукович бля, совсім вже того і що за карту бля розігрують. Совсім вже бля.