Повернутись до публікації

Ющенка знайшли за пивом та розвагами в Німеччині

Четвер, 6 травня 2010, 13:03
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 88.135.255.---VAVANsss02.06.2010 09:59
У неметшини-бляха муха -
Дедушка Мой ему бы не простил-
Бляхой бы по жопе с прыщеками ана-ана сробыв.
IP: 82.193.97.---Yurch01.06.2010 10:56
pan_igor

Мне уже стыдно, что я за него голосовал 5 лет назад.
IP: 195.5.35.---pan_igor26.05.2010 22:57
зря вы так, при нём была свобода, а сейчас гайки закручивают каждый день. Важнее свободы ничего нет!!!!!! Жаль что не все в украине это понимают. вы все ещё вспомните Виктора Андреевича и вам будет стыдно.
IP: 91.202.135.---qwer_dima23.05.2010 15:41
пусть покоится!забудьте уже за него!
IP: 64.115.111.---Volex21.05.2010 01:37
Ya vshoci vid skazanogo! Take vrazhennya, cho ludu yaki pushut cu gudody v komentah, vzagali daleki vid polituku, i chukaut tilku Bozhoi mannu z neba! Kozhen krache b na sebe poduvuvsya!
IP: 77.123.138.---Elis19.05.2010 09:26
Ющенка знайшли за пивом та розвагами в Німеччині?
- А мали би знайти на нарах зам чайфіром...Гидота!!!
IP: 195.225.53.---Будяковский Михаил 18.05.2010 14:08
Зачем пить,колотся,курить?Если ты Россиянин,Украинец - ты не будешь делать этого!Зачем в конце концов матерится?
IP: 91.189.157.---oAnatoly18.05.2010 00:41
[quote=Symzanka]Як і в кожної людини, так і в нього, в період його правління, були помилки. Але в кого їх не має[/quote]
Це правда... Тільки ЙОГО помилки дуже дорого обійшлися нам.
"Ой, Вікторе, Вікторе, нерозумний сину!.."
IP: 77.123.12.---мауриньЕ18.05.2010 00:21
к grafoto _ 17.05.2010 23:22
одумайся, что ты за фигню пишешь, смешно тебя читать

к Symzanka _ 17.05.2010 21:37 нормальній комент +10
IP: 212.66.42.---grafoto17.05.2010 23:22
Ковбой фигов,вали в свою америку и Юльку захвати!!! Народу жить проще будет!!!