Повернутись до публікації

Мітинг під Радою переріс у бійки. Фото, відео

Вівторок, 27 квітня 2010, 14:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.44.34.---lsd10129.05.2010 11:31
ну ничего ничего..яйца не яйца ....ШОУ удалось на славу
IP: 217.196.160.---set198216.05.2010 22:10
ПОЛІТИЧНИЙ БЛОКБАСТЕР УКРАЇНСЬКОГО БОМОНДУ http://www.ex.ua/view/522691 НЕДОТОРКАНІ
IP: 217.196.160.---set198216.05.2010 22:02
www.balagan.fm КООПЕРАТИВ УКРАЇНА
IP: 217.196.160.---set198212.05.2010 23:59
Янукович: "От як же я не люблю оцей москальський місяць "іюль". Ось послухайте: "первоє - і Юля, второє - і Юля", ...і так цілий місяць!"
IP: 217.196.160.---set198212.05.2010 23:53
ЦЕЙ БУЦИФАЛ З ДОНБАСУ РАЗОМ З СВОЇМИ ГОБЛІНАМИ ЯКІ ЗАКАТАЛИ БОЙНЮ В ПАРЛАМЕНТІ ПОВИННІ ДАТИ ВІДПОВІДЬ . ЯКЩО ВОНИ ДУМАЮТЬ ЩО РОЗБОРКИ 90-ИХ І РОЗПРАВУ В КАРЄРАХ НАД ЛЮДЬМИ МОЖНА ПЕРЕНЕСТИ В ПАРЛАМЕНТ ТО ВОНИ ПОМИЛЯЮТЬСЯ.
IP: 217.196.160.---set198207.05.2010 19:17
ЯНУКОВИЧ РУКИ ГЕТЬ ВІД ПРЕСИ !!!
IP: 217.196.160.---set198207.05.2010 19:12
СКОРО ВЖЕ НЕ БУДЕ ЧУТИ ЯК РЕВЕ РЕВУЧИЙ , ЯНУКОВИЧ ВСЕ ПРОДАВ І ЛАНИ І КРУЧІ . Т.Г.ШЕВЧЕНКО ДО ЗУСТРІЧІ 11 ТРАВНЯ НА МАЙДАНІ . УКРАЇНА НЕ СПИ .
IP: 62.122.200.---danas29.04.2010 23:04
Ми всі відповідаємо за майбутнє наших дітей! Чи ця сьогоднішня влада не доведе нас і наших нащадків на смертельний сон на колючому дроті, бо вже не буде і кусочка землі де можна буде прихилити голову? Саме до цього ми і йдем. отже нам потрібно добре думати і не дати сатанинській москальській владі забрати наше , а самим бу ти господарями у своїй хаті ! Геть москалоту з нашої України!!!!!!!!!
IP: 194.44.171.---Олексій (Рівне)29.04.2010 00:18
ооу...і я там був...давав інтерв'ю для 5 каналу з самого початку, але мене чомусь нажаль вирізали...мда
Слава справжнім українцям!!!
IP: 95.134.86.---WestHero28.04.2010 14:40


Рагулів завжди до пригрітого місця тягне, там де трохи краще!
Щось вони до Львова не поспішають!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Взагалі - то дядьку вони зараз у Києві живуть(окрім Жадана), а У Львові наприклад живуть хлопці з гурту "пікардійська терція", але ти навряяд знаєш хто це такі
--------------------
А чого їх рухати, ми хіба про них?
На якій вулиці? Зараз зайду поспілкуюсь, а можна питання: вони хіба дійсно у Львові?
А вони кажуть в Києві оселилися давно!
"Там за лісом, за лугом ходить Богдан з плугом" - Дууууже висока культура :)
Та й коли це було, зараз вони тільки по корпоративах у наших однопартійців виступають.
До того ж не дуже дорого! :)