Повернутись до публікації

Капітан 72-ї бригади Олександр Портяненко: про бій, РФ і АТО

Субота, 9 серпня 2014, 22:54
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 5.58.10.---Наталія Волянюк12.08.2014 16:20
Військові з 72-ї бригади Герої. Тактика була вибрана командуванням, так врятували життя тих, хто залишився живий. Військові були в самому пеклі, захищали кордон і відстоювали нас, тих, які зараз пишуть коментарі і стежать за новинами. Вони - справжні патріоти, були в нелюдських умовах. Їх немає за що судити, а треба їм дякувати і мати повагу.
Ми молилися за всю 72-гу бригаду, любимо Вас і ДЯКУЄМО!!!!!
IP: 46.119.46.---Валентин Бендюг11.08.2014 22:55
Треба карати. Не треба панькатися. Я про офіцерів. Але за що карати? Війни нема, Росія - дружня держава і стратегічний партнер України, договір про дружбу діє. Хто винен, що війни нема і Росія - стратегічний партнер? Хіба не Президент України і не кабмін? Не Верховна рада і депутати?
Виходить, що відповідальність може бути тільки дисциплінарною? Тоді дисбат на перевиховання, а потім переатестація.
IP: 195.34.199.---lion197011.08.2014 12:37
Темная история... почему 72-я бригада разделилась на две части? почему одна часть пошла с боем на прорыв, а вторая, закопав оружие, рванула в роССию? Почему те, которые сбежали в роССию сидят дома возле ляжки жены, а те, которые с боем выходили из окружения снова отправляются в бой и им не дали ни одного денька отпуска и ни копейки зарплаты?
Вопросов больше чем ответов. Про такие истории надо либо правду, либо никак.
И давайте не будем делать героев из дезертиров. Хотя какое тут дезертирство, если нет военного положения... можно сказать - экскурсия за границу. По большому счету его и судить то не за что, документально у нас нет войны.
IP: 91.204.180.---Сергей Мельковский11.08.2014 09:54
Перш, ніж садити за грати таких офіцерів, треба посадити за грати тисячі суддів-хабарників і прокурорів продажних. Інакше народ скоро сам влаштує кастра... тьху, люстрацію.
IP: 31.172.136.---Александр Половинка11.08.2014 01:51
Абсолютно правильное решение!
IP: 178.92.182.---Alex Kurtov11.08.2014 00:09
Военный но не воин ..... увы ...
IP: 178.92.182.---Alex Kurtov11.08.2014 00:06
Военный но воин ..... увы ...
IP: 77.52.141.---Леонид Танцюра10.08.2014 22:44
Пане Олександр! Я, Танцюра Леонід Олексійович, депутат Киівськоі обласноі ради пропоную Вам будь-яку підтримку. У будь-якій формі. Дзвоніть за тел. 230-22-45.
IP: 46.119.122.---Вітька Шапкокрад10.08.2014 22:29
Після перемоги над кацапською нечесттю повернуться ось такі хлопці додому, і потечуть ріки крові (прокурорської, продажно-ментівської, хабарницько-чиновницької), і ось тоді Україна дійсно звільниться .
IP: 94.178.93.---Georg Peresichnuj10.08.2014 22:27
Справжній офіцер - прийняв вірне рішення! Безглуздні втрати тільки віддаляють перемогу... Такі капітани в перспективі повинні стати генералами в новій українській армії!