Повернутись до публікації

Бійці в АТО пишуть "Листа до Царя"

Неділя, 31 серпня 2014, 11:30
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Анатолий Лис02.09.2014 08:22
Пацанов, воюющих за вашу сторону, снарядами на части разрывает, а эти клоуны устроили флэшмоб. А вытаскивать ваших из котла так никто и не пришел.
ps Еще бы -Гришина взяли - ему перед выборами пиариться надо больше - он уже и личико для этого засветил
IP: 94.232.211.---Leo Leo Polit01.09.2014 09:58
Перш ніж сідати за стіл з цими істотами, раджу пошукати в інеті й прочитати:

Порадник наївним білим європейцям: як правильно спілкуватия з азіатами
IP: 78.26.176.---Евгений Крецул01.09.2014 08:39
Грозненьский кат, дальнєвосточний стєрх. Який ти к чорту лицар, якщо голою сракою "лалала" не заспіваєш?
IP: 93.73.213.---Anatoly Feschenko01.09.2014 00:17
Боже, храни наших ребят. На передовой цвет нации, лучшие. Молитесь, если нам не поможет Бог, нам не поможет никто. Но Бог это дело начал, Он его и свершит. Слава Иисусу Христу.
IP: 93.126.76.---bhvf31.08.2014 19:56
Сергей Чекан:
До Царя? До Порошенко?! Зх зажыли по новому.....Кайф...Дякуемо Петя!!!
------
А что Порошенко уже стал российским царем????? Вы хотя бы читайте внимательней и не пишите глупости!!!!
IP: 95.133.41.---Ruslana Korosteluova31.08.2014 19:43
Сергей Чекан:
Глупее,чем Ваш, комментариев нет ..Вы,вроде, в Киеве живёте...а не понимаете о чём тут речь... могу перевести ,если не понятно Вам ...обращайтесь! "Бійці вирішили написали листа російському царю.

Це таке сьогоденне солдатське відображення славетної картина Іллі Рєпіна "Запорожці" у виконанні 95-ої аеромобільної бригади.
IP: 93.183.250.---Владимир Дума31.08.2014 19:27
Молодці хлопці. Слава Україні
IP: 109.108.84.---Сергей Чекан31.08.2014 18:48
До Царя? До Порошенко?! Зх зажыли по новому.....Кайф...Дякуемо Петя!!!
IP: 94.231.76.---Mar Novak31.08.2014 18:47
Картина: "Запорожские казаки вспоминают индекс турецкого султана".
IP: 46.39.228.---Nikifor Vodin31.08.2014 17:11
bogus77:
Ты забыл, что Россияне - такие же.