Повернутись до публікації

80-річний мешканець Слов'янська: "Били татар, фашистів і гадів Януковича поб'ємо"

Вівторок, 8 липня 2014, 15:27
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---obama-211.07.2014 06:51
super did, respect for him
IP: 77.123.189.---олександр Мельник09.07.2014 23:52
Респект и уважуха,такой интнлект никаким зомбоящиком путлеровским не прошибеш))) Здоровья вам дедуля !!!
IP: 91.226.4.---sara2109.07.2014 22:35
Якщо б вони самі захищали свої дома то не було б ні граду ні гавбиць і дома були б цілі.А вони самі розрушили свої дома.Що хотіли то і мають.
IP: 194.44.181.---Yurko Yurko09.07.2014 14:56
Yurko Yurko:
киянчежка:
Irina Sanny:
если кто адрес или телефон деда имеет пришлите пожалуйста в ЛС ,посылку хотим собрать!
дід реальний, є в довіднику - ИВАНЧЕНКО ИВАН ИВАНОВИЧ 1929-09-29 СЛОВ'ЯНСЬК ЛЕНІНА, 56 кв.57
Правильно кажуть, що з віком погані люди ще більше паршивіють, а хороші стають ще кращими.
Дай Боже, щоб ця адреса дідові не зашкодила. Відморозків на Донбасі вистачає.
Розумний, сильний духом і абсолютно самодостатній мужик - молодець!
Дай Боже йому здоров"я і прожить ще ті 20 років, як він хоче. Такі люди прикрашають життя!
IP: 194.44.181.---Yurko Yurko09.07.2014 14:55
киянчежка:
Irina Sanny:
IP: 93.74.39.---киянчежка08.07.2014 19:40
Irina Sanny:
IP: 193.243.159.---Dolly08.07.2014 19:17
дедуля реально крут. Молодец!!!!
IP: 77.87.207.---Москаль Иван08.07.2014 18:55
Gonsales:
Москаль Иван:
Во деды на Украине!!! Родился в 1934 а живет в Славянске с 1929. Сала Украине! Героям Сала!!!
москаль-клоун.. 85 років діду, якраз з 1929 року
Клоун-редактор, а я читатель. Статьи пишут "очень" образованные люди, везде лажа :))
IP: 93.77.16.---Gonsales08.07.2014 18:45
Москаль Иван:
Во деды на Украине!!! Родился в 1934 а живет в Славянске с 1929. Сала Украине! Героям Сала!!!
москаль-клоун.. 85 років діду, якраз з 1929 року
IP: 46.119.182.---Irina Sanny08.07.2014 18:32
если кто адрес или телефон деда имеет пришлите пожалуйста в ЛС ,посылку хотим собрать!