Повернутись до публікації

Українцям вирішили нагадати про "ще живого Януковича"

П'ятниця, 13 червня 2014, 12:14
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.69.223.---Viktor Kucher16.06.2014 12:12
Янык, для того чтобы остановиться надо в первую очередь тебя на кол посадить , и всех тех, кто тебе помогает...
IP: 91.201.189.---Alina Gapyak16.06.2014 08:11
Скоро ниточки марионетки оборвутся и будет валяться в тёмном углу!!! или яме
IP: 212.22.203.---Nataly Tovstolytkina14.06.2014 23:44
Як би його хоч яйцем достати. після ще одного яйця ця падлюка точно не виживе. Може, найняти кого-небудь?
IP: 188.230.92.---bomok14.06.2014 23:43
Скоро )(уйло видоїть і цього придурка усі гроші ,награбовані в українців,і пошле його під три чорти! Воно ще пожаліє про те,що не зупинилося на кражі шапок. Шлепер фруктобази! Рано чи пізно воно сяде у в"язницю-тоді йому йолкою зроблять те,про що він давно мріяв але боявся сказати:)
IP: 95.135.17.---Oleg Olezhansky14.06.2014 22:25
Как славно зачитал текст, почти без запинки. Ублюдок, довёл страну и сбежал к дружку в расею и разыгрывает такое искреннее переживание за Украину. Ну да, не все баблосы выгреб из наших карманов.
IP: 144.76.166.---Sergiusz14.06.2014 22:02
Щоб ти і твій наставник путін у пеклі смажилися за всі смерті і нещастя людей!
Будь ти проклятий!
IP: 178.136.240.---Віктор Атом14.06.2014 21:05
akinak:
значит не время еще...
IP: 93.74.181.---Goga Hammer14.06.2014 21:04
Скотина! За ним ще й стояв НАШ прапор! Смерть підлоті! За його ж гроші колоради стріляють у наших хлопців! Смерть!!!
IP: 94.248.15.---akinak14.06.2014 21:01
====Щоб цього виродка Господь Бог скарав,( разом із його родом-племенем та всіх тих хто фінансує і направляє в Україну бойовиків які вбивають український народ та українську Державу,) до 7-го коліна.! Амінь!
Чого вони ще живі???
IP: 178.136.240.---Віктор Атом14.06.2014 21:01
на 59 секунде фон трясся.. хмм...