Повернутись до публікації

Керченські піхотинці влаштували концерт

П'ятниця, 7 березня 2014, 15:15
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Андрей Акименко09.03.2014 20:44
mervin:
Наташа Олексій:
Крим вже здали! А вони співають! МО-ЛОД -ЦІ!
ПОХОДУ НЕ ТОЛЬКО КРЫМ ГОБЛИНЫ.
IP: 91.202.106.---F1i2s3h408.03.2014 14:35
Я горжусь вами ребята.Слава Украинским солдатам.Держитесь мы свами.
IP: 178.94.173.---Roma Sokorenko Roma Sokorenko08.03.2014 00:08
А Ви знаєте, САМЕ у ЦИХ ХЛОПЦІВ, не має ні одної "фальшивої ноти", все дійсно від їхньої ВЕЛИКОЇ Душі, а це справжні Люди ні коли не забудуть. Чи Концерт Рахманінова в осаді забули. Вибачаюсь якщо помилився в авторі,але не в хлопцях ЦЕ точно. Слава Україні !!!!!!!
IP: 144.76.166.---richard zorge07.03.2014 23:30
Парни, это отлично! Так держать! Трудности будут преодолены. Спасибо.
IP: 93.74.130.---Татьяна Павленко07.03.2014 22:46
Рябята, мы вами гордимся и недеемся,что все обойдется песнями и война не начнется.
Когда шла война в афганистане мы туда проважаоли старших братьев и очень хорошо помню слезы матери и страх получения почты, а сейчас наши дети в таком возрасте и мы (матери) не хотим вспомнить тот ужас и страх.
IP: 144.76.166.---Богдан Савчук07.03.2014 21:51
Просто СУПЕР
IP: 77.121.253.---Анатолий Донбасский07.03.2014 21:18
Восхищаюсь, вот это и есть наша гордость. А будет приказ, тогда враг держись! Третий закон Ньютона никто не отменял!
IP: 212.90.33.---Елена Волынко07.03.2014 20:30
Плять, вже передзвонив у РВ Військомат. уточнив свої дані, дав мобільний сказали чекати, СКІЛЬКИИИИ ЧЕКАТИ????
IP: 212.66.38.---Denys Govor07.03.2014 20:12
МОЛОДЦІ!!!!! ТРИМАЙТЕСЬ ХЛОПЦІ!
IP: 144.76.166.---Виталий Кочетов07.03.2014 19:56
Наши воинские части как вторая Брестская крепость, только в Крыму. Если начнется то они первыми и лягут. После этого и объявят мобилизацию, но будет уже поздно, им мы уже ничем не сможем помочь. Единственное сможем, вернуть должок, тяжело будет, но мы сможем.