2 жовтня 2022, 16:58 — Ірина Лопатіна
Повернутись до публікації
Усі публікації
Український гімн переклали російською
Середа, 5 березня 2014, 02:00
Реклама:
2 жовтня 2022, 05:30 — Анастасія Рінгіс
1 жовтня 2022, 17:44 — Федір Попадюк, Євген Будерацький
"УП.Життя" поспілкувалася із засновницею фестивалю Євгенією Крігсхайм та програмним координатором Денисом Будановим про нові виклики, тенденції у документальному кіно, документалістику як інструмент у боротьбі з фейками, а також перспективи ігрового кіно.
2 жовтня 2022, 10:56 — Ірина Голіздра
Mont Ana:
Патріотичне виховання також було не на висоті. Тому тепер потрібно шукати шляхи до єднання нації, незалежно від мови. Мені особисто приємно чути гімн російською, але я сприймаю його саме як УКРАЇНСЬКИЙ гімн.
Наци понимают только силу! Крым восстал и вот пожалуйста, ухо нацистов начинает слышать Юговосток. Надо давить, надо объединятся , надо требовать!
ну заканчивай тупить и видеть суслика...читать,думаю умеешь,над видео четыре строчки,чёрным по белому-попытайся понять,что сказала девочка,которая перевела и спела гимн...специально для тебя дублирую-"Сіла та переклала російською наш гімн - в його повному обсязі, сенсі і красі. Для тих, хто не в курсі, про що Україна співає кожен день протягом останніх трьох місяців. Включаючи тих, хто чомусь вирішив, що може гуляти по нашій землі, граючи зброєю, і щось нам забороняти", - пояснила на своїй Фейсбук-сторінці авторка перекладу Олена Болтушкіна.
За Вашою логікою, треба всім у суспільному житті перейти на рос. мову (а то не дай, боже, хтось чогось не зрозуміє) - і тоді все всім буде зрозумілим. А українською можна спілкуватись тільки на кухні вдома... "У попа була собака..." Не потрібно толерантність ототожнювати з меншовартісністю, і не потрібно забувати про гідність. З повагою
Толерантність, на мій погляд, не є ознакою меншовартісності. Звісно, мешканці України розуміють, про що мова йде у гімні. Виконання його російською мовою я сприймаю, скорше, як знак лояльності і поваги до тих українців, які в силу різних причин не можуть спілкуватись українською мовою. Після розвалу СРСР в Україні залишились родини військових з багатьох республік, для яких українська мова була незнайомою. Мовна політика не сприяла заохоченню їх до спілкування українською. Патріотичне виховання також було не на висоті. Тому тепер потрібно шукати шляхи до єднання нації, незалежно від мови. Мені особисто приємно чути гімн російською, але я сприймаю його саме як УКРАЇНСЬКИЙ гімн.