Повернутись до публікації

Ювілейне Народне Віче. Без купюр

Неділя, 9 лютого 2014, 22:53
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 82.193.101.---Алексей Томаров10.02.2014 15:32
"Без купюр"?
По-моему очень даже видно в каком свете автор фвидео хотел показать майдан и особенно политиков.
Нарезанные фразы, и моменты когда задаются глупые вопросы на которые уже отвечали.
Плюс идиотская музычка на фоне что бы придать происходящему в кадре унылый окрас.
"Без купюр"? Пффф.. У нас всегда любили обсирать своих с особым цинизмом, чем бандиты у власти пользуются с успехом.
IP: 93.72.214.---Kateryna Dobrytska10.02.2014 13:49
не те щоб я любила оппу, я її терплю, але якщо б довелося обирати між оппою та громадським (не приведи господи), та я б обрала оппу, адже терпіти цих малограмотних вєщающих дебілів просто нема сили. це ж профанація ідеї. люди прийшли, назвались громадським і гонять якусь пургу, засмічують інформаційний простір, ще й украінська правда їх тут без купюр виставляє. навіщо злобствувати, зображуючи людей, які прийшли і співають гімн, маргіналами? може, вони там взагалі сучасного дискурсу не розуміють, а просто роблять вигляд? і взагалі нехай на свій бардак поглянуть, таких непрофесійних, неорганізованих і дещо притиряних людей ще треба пошукати...
IP: 194.44.34.---Mi Narod10.02.2014 12:58
Громадське ТV!
Ви молодці!!!
Показуйте і надалі НАРОДУ такі знімки.
НАРОД повинен бачити справжнє обличчя наших народних опозиціонерів!

Який у них може бути план???
У них тільки один план – за допомогою НАРОДУ добратися до «кормушки!»
і розкрадати усе, як вони привикли обкрадати НАРОД!
IP: 144.76.166.---Andrey Kitaev10.02.2014 12:24
Без купюр....это же нарезка...А люди которые монтировали ролик,знают что такое понятие "купюра"?...))
IP: 144.76.166.---Соломон Ортодокс10.02.2014 12:23
2 Селемида Прекрасная

"Вот зазывает Луценко идти в самооборону. Вот пойдут люди - а если будет бойня..."

Якщо нас буде мало, якщо в самооборону ніхто не піде - "бійня точно буде".
А от, якщо самооборона становитиме силу, з якою не можна не буде рахуватися - навіть бандюкам стане зрозуміло. що ПЕРЕГОВОРИ, ТО ЄДИНИЙ ШЛЯХ.

"Стоит ли эта политическая борьба человеческих жертв?"

Про яку "політичну боротьбу" Ви говорите? "Політика" - це щось ПРЯМО ПРОТИЛЕЖНЕ "війні". Трагедія нашої країни в тому, що влада у нас НЕполітична, а КРИМІНАЛЬНА. Вона просто не здатна до ПОЛІТИЧНОГО залагодження конфліктів. Звідси - увесь терор з боку МВС та оргзлочинності.
Ми ЗА "політичну боротьбу", а ось влада усі надії покладає на залякування та неприкрите насильство.
Який вихід Ви пропонуєте, стати терпилами, як ними стали люди в Донбасі?
РАБСТВО - ЦЕ НЕ ВИХІД!
IP: 31.42.50.---Nataliya Dejnega10.02.2014 11:32
Андрей Янко:
Будем надеяться :)
IP: 62.80.176.---Андрей Янко10.02.2014 09:39
Чрезмерная самоуверенность "оппозиционных" лидеров их и погубит.
IP: 93.74.30.---Селемида Прекрасная10.02.2014 05:01
Надия, местами я согласна с Вами. Вот если отрядам самообороны удастся прорвать беркут, оттеснить его, ну займут они ВР или Кабмин или АП - что дальше-то? В ВР и так бывают лидеры оппозиции, почти неделю заседали на законных правах. Что могут сделать активисты - заставить депутатов ПР голосовать как они захотят наставив на них дубинки? Распустят ВР? Ну захватят АП - Янукович сразу сдаться? Или это будет такая форма давления на власть? Пока не было погибших я еще понимала эту модель. Но сейчас я не совсем понимаю что происходит. Вот зазывает Луценко идти в самооборону. Вот пойдут люди - а если будет бойня, кто за это ответит - Луценко? Стоит ли эта политическая борьба человеческих жертв? Потому что ответа - что ПОТОМ - я так и не услышала и в Громадском видимо это тоже понимают. По-моему народ хотят использовать в очередной раз. Но народ (бойцы) думает что они за себя. Но "за себя" слишком абстрактно чтобы самому погибнуть в случае боя и в случае победы - "за себя" тоже мало.
IP: 93.73.244.---kv10.02.2014 01:46
Шикарний ролик! Молодці, Громадське! )
IP: 176.36.25.---123409.02.2014 23:36
Без денег - это нормально, даже почти хорошо - без крупных купюр, как у нИХ
Юбилей - это всегда плохо, до следующего ведь можно и не дожить