Повернутись до публікації

Мистецький арсенал Януковича. Батя, ти перестарався...

Середа, 26 лютого 2014, 17:44
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---zmaylo12.04.2014 15:51
1234:
Витя, новых тебе горизонтов на глубине 2 метра!
+++++
Воно б і не годилося так говорити перед Великоднем, але хай так і буде. Бог простить!
IP: 144.76.166.---Eugene Sofronov20.03.2014 15:35
На сайте аукциона Christie указано: цена реализации $ 22'110

Heywood Hardy, , (1834-1933)
Waiting for the hunt
Sale 5439 —
Victorian & British Impressionist Pictures Including Drawings & Watercolours
16 March 2011
London, South Kensington
IP: 144.76.166.---Eugene Sofronov20.03.2014 15:28
Картина называется "В ожидании охоты"

Heywood Hardy - Waiting For The Hunt, 1904

Не факт, что оригинал, может кто и подколол Витю. Видел в сети - рисуют копии за недорого ;-)

Линки вставлять нельзя, ищите в Гугле по картинкам "Heywood Hardy Waiting For The Hunt 1904"
IP: 94.178.248.---Володя Остринський20.03.2014 03:21
1234:
"Шахтёрских горизонтов" - це, звичайно, круто! З такою елегантністю побажати: "Щоб ти здох!" - це треба вміти!
IP: 91.209.51.---Андрей Лисовский01.03.2014 10:41
Алла Лапа:
Гадаю, варто організувати аукціон, запросивши закордонних громадян, продати все, що не має цінності для історії України , а гроші повернути в бюджет. І машини, і меблі, і все-все...
+100500
IP: 93.74.49.---123428.02.2014 23:31
Витя, новых тебе горизонтов на глубине 2 метра!
IP: 178.92.2.---Kovalenko Anatolyi28.02.2014 21:15
"Его превосходительству"
Когда человек считает себя королем - он становится неадекватным и ради власти идет на все.
IP: 144.76.166.---Алла Лапа28.02.2014 19:43
Гадаю, варто організувати аукціон, запросивши закордонних громадян, продати все, що не має цінності для історії України , а гроші повернути в бюджет. І машини, і меблі, і все-все...
IP: 178.94.241.---Иван Майстренко28.02.2014 11:30
ну так че - продаем - наполняем бюджет- пенсии....
IP: 144.76.166.---Edward Kulchycki28.02.2014 09:52
Борис Омелюх:
Оце вам ціна гречки перед виборами, а ви казали безкоштовно,безкоштовно...
+++
І пенсіонерів і хворих дітей і неоплачуваної зарплати. Перегодована гнида!