Повернутись до публікації

Тягнибок поспілкувався з "Собчак живьем" про Коломойського, Табачника і своїх побратимів

Середа, 12 лютого 2014, 14:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.137.88.---Роман Романовський15.02.2014 00:41
Ніяк не можу зрозуміти, де тут логіка? Не думаю, що Тягнибок у школі вчив російську, так само і Собчак - українську не вчила. Питання. Чому Тягнибок і розуміє і говорить, а Собчак, можливо на 1/2 розуміє і зовсім не говорить? Це твердження самої Ксенії. УКРАЇНЦІ пора задуматись, може ми дійсно титульна нація порівняно з нашими сусідами?
IP: 144.76.166.---Roman Bodnaruk14.02.2014 01:12
Поки не подивився це відео, вважав Кличка тупим. Тепер розумію, що Тягнибок тупіший. Як у фільмі - тупий і ще тупіший.
IP: 5.58.52.---Светлана Кулинич14.02.2014 00:50
Так я не поняла, во свобода фінансується з виручки одного ресторану і трьох лазень?
IP: 82.207.47.---Григорій Горайчук13.02.2014 16:13
Владимир Беспалов:
Не всегда. "Национализм", как термин, означает буквально "этнический патриотизм". Это - плохо? Нет. Старшее поколение помнит популярный советский пропагандистский термин "советский патриотизм". Даже газета была такая общесоюзная "Советский патриот", были и республиканские аналоги. Но вот отношение к патриотизму всегда было такое: если "За Россию!" - это позитив, но если "За Україну!"- тут сразу анальный напряг. Не говорю о шовинизме, нацизме - это действительно плохо, вы правы.
IP: 82.207.47.---Григорій Горайчук13.02.2014 15:58
А що ви хотіли, це - Ксеня Собчак, їй пальця в рот не клади. Вона в скандалах, як риба в воді, і вже давно. Та ще й далеко не така дурна, як декому може здатись. Бачили, як вона нав’язливо намагалась тролити то мовою, то партнерами, то своїм Навальним. Ясно, що то все були домашні заготовки і до будь-якого варіанту відповіді в неї гарантовано в запасі завжди є, що підчепити свого, аби подати там у себе так, "как надо". Олег молодець, на повівся. Звичайно, можна було б зауважити, що раз ти так з задоволення в Англії розмовляєш англійською (чужою і "пендосівською"), то чому б тут тобі не розмовляти братерською українською? Приїхала - розмовляй, а я приїду до вас в Пітер і буду там у вас розмовляти вашою мовою. Логічно? І все на тому, нічого оправдовуватись. Приємно, що Олег не повівся коментувати їй дії партнерів і не погодився розвивати тему російського націоналізму. А їй так хотілось...
IP: 144.76.166.---Stefan Slutsky13.02.2014 08:22
Фарбована радісна усміхнена шовіністка
IP: 46.203.175.---Ярослав Войтович13.02.2014 07:35
Ой як було б добре мати версію без російського перекладу.
IP: 144.76.166.---Myroslav12.02.2014 21:24
Можна навести приклад Данії, Швеції, Греції та інші.
Але що , чи хто загрожує російській мові ,культурі, мас медіа?
Чому Олег не навів приклади фінансування Росією відверто шовіністичних організацій в Україні? Тут дипломатичні вихиляси недоречні.
IP: 144.76.166.---Myroslav12.02.2014 20:39
Собчак то не є тупа курка. Вона добре підготуваклась до інтервю. І багатьом нашим журналістам треба вчитись. То факт.
Не розумію чому інтервю подавалось з перекладом. Синхронний переклад для Собчак то може є якийсь сенс. Але для чого ми повинні то слухати?
Та й глядачам "Дождя" було б цікавіше. То є все наші , їхні комплекси.
Звичайно ,що Собчак не є оригінальною в своєму шовінізмі. То є проблема всіх росіян. Незалежно від політичних поглядів.
Ніде в світі нема такого щоб журналіст який бере інтервю , вказував якою мовою має відповідати співбесідник.
У випадку спілкування росіян з українцями не повинно бути ніяких проблем. Бо інакше теорія "Трьох братніх народів" як нас вчили в школі і яку впихаютьукраінцям політики є брехня.
Тягнибок непогано виглядав як політик. Хоча в деяких випадках на пряме питання міг би й дати пряму відповідь. Наприклад "російський націоналізм"
Не секрет що націоналістичні партії, рухи т.д виникають там де є загроза певній нації.
IP: 144.76.166.---Andrew Polischuk12.02.2014 19:53
Невдалий переклад.