Повернутись до публікації

Пожежа у Харкові: люди вистрибували з вікон просто на землю

Четвер, 9 січня 2014, 12:31
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.254.49.---Игорь Назаров13.01.2014 22:56
На мой взгляд крайне непроффффессионально действовали пожарные в самом начале .
Вместо того , чтобы принять висящих и падающих людей да пусть даже на руки ( четыре-пять человек способны погасить энергию тела на плащи , раз уже у вас тентов не оказалось ) .Люди бы отделались переломами , но остались бы живы .
Вместо этого бегают с лестницами , лью на них водой . Неужели не ясно , что вода , попав в пылающее помещение возвращается оттуда паром . По инерции руки разжимаются .
Болотского после такого в отставку с лишением всех привилегий надо , если не под суд за несоответствие и халатность .
IP: 93.74.92.---Andriy Voloshin12.01.2014 00:15
Гепу -- в Топку!
IP: 95.69.211.---Петро Лемішка11.01.2014 08:24
Там ніякого криміналу не може бути???? Приїхали пожежні а Вада- нету. бачать висять і що??? У МНС може пятихвилинка-селнкторно САвещаніє!!!, Ще Кернес не в кабінеті а у відпочивальні кімнаті і не Сам, так не зайдеш, а ті висять? люди кличуть давай драбину а МНС шукає словник аказиваєтся то Лесниця. Короче то "недопаніманіє" не Кримінал!!! ну побитих беркутом нема значить робить громадянські позови і самі себе захищайте! Слава Україні! Золотішко спішем і до Віфлієм на Родіну!
IP: 195.114.152.---Oleg Pavlovskyi11.01.2014 08:07
Это 21-й век. Это так как нас спасают, защищают, охраняют, учат, лечат... Это самые "прогрессивные" мэр и губернатор. Это первая столица Украины. Нет слов.
IP: 74.125.17.---Tatyana Tatarchuk10.01.2014 13:14
"Рятувальники запобігли розповсюдженню вогню на інші поверхи будівлі" ???
Дивлячись на відео, мені (неспеціалісту) здається, що пожежа припинилась бо вигоріло все, що могло вигоріти, а не від того що пожежники поливали фасад....
Співчуття всім рідним та близьким жертв трагедії.
IP: 195.162.81.---Andriy Ivanovych10.01.2014 08:59
Кернес просто має подати у відставку
IP: 77.93.44.---Lezak Chivokunja10.01.2014 08:15
Навіщо було відганяти КАМАЗ з мішками в кузові, якщо рятувальники не збиралися ростягувати брезент, щоб ловити падаючих людей?? Як би вони падали в кузов вантажівки, менш постраждали б..
IP: 74.125.18.---Міша Кретович10.01.2014 05:59
Andre Barkov:
Просто поражает цинизм не только нашей власти, но и простых людей!!!!!Стоят смотрят и матерятся, вместо того чтобы хотябы просто стоять ловить, хоть что-то найти чтобы поймать. Взрослые мужики - позор вам!!!!!!!! Смотрящим позор!!!!! Безразличие, цинизм и отсутсвие малейшего человеколюбия. Серце разрывается, сколько еще погибнет в этой стране......
Відповідь проста - нормальні люди такого мера не виберуть.
IP: 178.92.10.---Віра Сила10.01.2014 01:12
Міжнародному аеропорту імені Джона Ф. Ке́ннеді — м. Нью-Йорк
Кожні сто метрів на стінах давно не протипожежні щитки із протипожежними рукавами і вогнегасниками,
а -Автоматичні зовнішні дефібрилятори та кардіовертери-дефібрилятори з профілактики раптової серцевої смерті.
Причому кожний працівник аеропорту і житель США вміє їх використовувати на практиці.
На випадок пожежі у США давно працюють протипожежні автоматичні системи гасіння, і виклику екстрених служб, які реагують ще на стадії диму.
IP: 178.92.10.---Віра Сила10.01.2014 00:39
Пожар на Хартроне 01 08 2014 ч.3 | VK

На відео видно
що потерпілі від пожежі ще живі із останніх сил тримаються руками за виступи на підвіконня висячи повністю за вікном
На їх фоні пожежник спокійно одягає спеціальні засоби
Із пожежної машини зняли фрагмент драбини, а де ж вся драбина, яка повинна складатися із трьох секцій?
Кому цей обрубок вкраденої драбини допоможе, на третьому, четвертому поверсі?
Потрібні надувні батути, щоб поставити під будинок, для спасіння тих хто висить із вікон і їх чекає, але їх немає?
Пожежну драбину на автомобілі підняли набагато пізніше ніж потрібно щоб спасти людей
По цій драбині повинен був піднятися пожежник, щоб допомогти, а так справа спасіння погорільців у руках погорільців
Приклад США і Європи для Харкова не зовсім вдалий.
Там така пожежа не можлива в принципі.
Там такий вогонь могла загасила автоматична система захисту від вогню, та виклику екстрених служб-911
Плюс допомога людей із вогнегасниками, і водою із протипожежних щитків