Повернутись до публікації

Активісти Майдану - киянам:"Справжні чоловіки мають бути тут!"

Неділя, 26 січня 2014, 13:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.44.28.---Vlod Bellic27.01.2014 08:08
Dgin Dgon:
преступники и беспредельщики с таким рылом в евросоюз хотят
З таким "моском" тобі місце тільки в Тайожном сайюзє
IP: 99.233.228.---naukova27.01.2014 02:45
Сергий Федорынчык:
Molodi liudy nikoly ne dopustiatj do'proshliny'.Poprobujte v svojei dytyny zabraty tu chy inshu rich-ta ruku 'vidvalytj vidrazu'!
Tak shcho inakshi chasy nastaly j nemaje chogo bojatysia.
IP: 5.248.165.---Сергий Федорынчык27.01.2014 02:35
Віталій Іщук:
[- прогнати цю нечисть і тоді відразу до реформ!!! Систему влади слід перебудувати докорінно, на зовсім інших, ніж зараз, засадах! Концепції вже якісь є, а по тому, як влада буде в руках народу, то й будуть ще якісь нові пропозиції і відповідні рішення!
В Донбасі та Криму переконані, що замість регіоналівської нечисті прийде новий варіант помаранчевої нечисті, а через те не хочуть підтримувати Майдан. Про реформи в Україні мутно говорять 20 років, і 20 років хаотично та конвульсивно реформують державний апарат - часто по колу. І жодного разу план реформ не мав широкого обговорення. "Влада буде в руках народу" - ці фантазії повторювали і раніше, вірити у "концепції якісь" невідомі та " ще якісь нові пропозиції" - наївність. З проектом такої чіткості нічого доброго збудувати неможливо. На розробку розумного проекта трансформацій та його широке обговорення потрібен час. А зараз потрібне примирення - важливо уникнути громадянської війни.
IP: 5.248.165.---Сергий Федорынчык27.01.2014 02:18
Alexandr Kaverin:
с уходом Януковича, не уйдут худшие проявления общества даже потому, что он их не создавал. Систему нужно менять. А с этим как раз проблема. Люди с майданов выполнят черновую работу. А кто после них будет строить новую систему государственного устройства. Тройка лидеров-мало вериться. Прежде чем затевать такие дела, нужно иметь таких людей, тем более пример Ющенко уже был.
Прості, але слушні думки. Мало мати порядних лідерів, важливіше мати концепцію змін - зокрема, що робити з олігархатом, який вирішує все найголовніше? А для початку потрібна обєктивна діагностика - як же ми потрапили у неофеодалізм?
IP: 178.150.71.---светлана ковалева26.01.2014 22:35
Нет в Киеве мужиков !

Спящие пофигисты,которые загребают жар чужими руками. Как жить потом сможете,КИЕВЛЯНЕ?
IP: 46.164.170.---Денис Тарасов26.01.2014 20:05
Чем больше начинают говорить радикалы, чем больше "ипизиция" начинает делить портфели, тем меньше они вызывают симпатию.

Если все пойдут а баррикады, то кто будет развозит ьпродукты по магазинам, кто будет их продавать, кто будет обеспечивать финансовую деятельность (пополняют карты ПС в банках, например), транспорт, медицина и т.д..

Если записались в пехоту, то нечего говорить, что все в ней должны быть. Страна должна работать, при этом меняя власть, желательно мирным путем.
IP: 88.154.83.---Віталій Іщук26.01.2014 19:22
Alexandr Kaverin:
Систему міняти потрібно і негайно! Є вже серйозні пропозиції, просто ще нема можливостей, бо при владі Янукович з корупціонерами і бандитами - прогнати цю нечисть і тоді відразу до реформ!!! Систему влади слід перебудувати докорінно, на зовсім інших, ніж зараз, засадах! Концепції вже якісь є, а по тому, як влада буде в руках народу, то й будуть ще якісь нові пропозиції і відповідні рішення!
IP: 5.248.165.---Сергий Федорынчык26.01.2014 16:01
Василий Томащук:
GURVAN:
Я ніде не стою, нікого не підтримую(ні владу, ні майдан). ... революцію, в результаті якої Україна повернеться в 90 роки(за щастя), або просто розвалиться(мирно),або,що найгірше,почнеться громадянська війна.
Пане Томащук, з Вами згодяться багато українських обивателів. Це слово я вживаю в цілком нейтральному сенсі, визнаючи право цих людей не брати участь в політичній боротьбі. Але зараз справи розгортаються у напрямку до громадянської війни, підсумки якої можуть стати дуже сумниво ми для усіх - і для обивателів, і для нинішніх носіїв влади, і для прибічників ненасильницьких методов боротьби, і для аматорів битися. І навіть мирна втрата цілісності держави теж дасть страшні, непередбачувані зараз наслідки. А через те обивателі можуть і , на мою думку, мусять активно виступити за примирення. Не втягнуті безпосередньо у конфлікт, вони мають право називати речі своїми іменами, показувати гріхи і влади, і її опонентів.
IP: 78.111.187.---Василий Томащук26.01.2014 15:42
Stanislav Sobol:
Громадянська війна-найстрашніша.Тому що іде брат на брата,сусід на сусіда,ПР на "Свободу","бендера" на "тітушка",активіст на "Беркут".В ній багато переможених, але нема переможців.До владия відношусь дуже критично,тому ті, за кого я голосував в незалежній Україні, у владу не проходили.За виключенням 2004 року -коли я голосував за Ющенка(не тому,що він такий гарний, а тому,що не хотів президента з кримінальним минулим).Але 2005-2010 роки показали, що тільки ПРОТИ-це ще не благо.У мене ОСОБИСТЕ враження все таки,що 2 місяці назад не було НАБАГАТО гірше, ніж 3 роки назад, навіть краще, ніж 5 років назад.А статті Конституції,в кого більше повноважень- у ВР, чи Президента-мене мало хвилюють.Статті з моїми правами та свободами ніхто з них не зачіпав.Зато тепер мене вже записують в "РАБИ", хоч я себе та свою сім'ю вважав 5/46000000 народу України.Народна рада-це вже незрозуміла мені влада-без правил,обов'язків.Просто з позиції сили-причому від імені народу.
IP: 46.200.108.---rabbit15r26.01.2014 15:27
Терор Банді:
rabbit15r:
ТИ РАБ
В отличии от ТЕБЯ - я не выполняю, тупо, приказы которые спускают "командиры" находясь в тени.Думать и поступать, как я сам хочу - да это по рабски.