Повернутись до публікації

Євромайдан кличе: "Київ, вставай!"

Вівторок, 21 січня 2014, 13:08
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.90.48.---Тоня Яблонева22.01.2014 01:03
Cleopatra Ptholomeus
Валерий Бурмистров:
Абсолютно с вами согласна.Мы хотим мира и порядка, пусть устраивают оргии в своих городах, а не разрушают наш...
------------------
Позвольте спросить, Клепа, какой это ВАШ город? Уж не Вену ли вы имеете в виду, в которой сейчас живете? Так мы на нее и не посягаем. А потому успокойтесь, съешьте венское пирожное (вкуснотища!) и позвольте нам решать свои проблемы в нашем собственном доме. Ну неприлично ногой открывать дверь в чужую квартиру, тем более человеку, у которого мозги промыты недружелюбной ( мягко говоря) пропагандой.
IP: 212.90.48.---Тоня Яблонева22.01.2014 00:46
Валерию Бурмистрову:
Не треба здавати Київ вуйкам з заходу, ми їх потім звідси не випремо. Вони залізуть в наші квартири, заберуть наш бізнес і роботу, зроблять нас рабами. Хрещатика вже нема. Бо вони вже на війні, смерть ворогам, війна - це так вони заявляють. А мені війни не треба, в мене малі діти. Кияни, ми цього хочемо?! Чи нам потрібні руїни в рідному місті?!
------------
І як двно ви стали киянином, приїхавши з Вишгорода? Чому така зневага до людей з Західної України? До вас западенці залазили в квартиру, знущалися? Перш, ніж писати таку нісенітницю, ви хоча б поспілкувалися з ними на Майдані, або Львові, Тернополі, Франківську. Це прекрасні люди - доброзичливі, щедрі, добрі. Я - корінна киянка, предки якої жили тут з 19 ст., і у мене язик би не повернувся ось так зневажливо говорити про приїзжих. А що стосується незручностей у місті - це до влади, яка довела людей до краю. І я їх підтримую, бо вони стоять на Майдані в тому числі за ваших дітей. Соромно вам!
IP: 37.115.222.---Леа21.01.2014 14:12
Cleopatra Ptholomeus:
Валерий Бурмистров:
Абсолютно с вами согласна.Мы хотим мира и порядка, пусть устраивают оргии в своих городах, а не разрушают наш...
Понаехоло вас при ссср....чемодан вокзал....Путин рад будет очередным украинофобам. Добрые народы всегда страдали. Сербы пустили албанцев - остались без Косова, грузины пожалели в свое время абхазов и остались без территории.... Одни агрофены никого не жалели - выбили насмерть убыхов и адыгов, а теперь там Олимпиаду делают....Вам туда, товарисчи
IP: 37.115.222.---Леа21.01.2014 14:09
Cleopatra Ptholomeus:
Валерий Бурмистров:
Абсолютно с вами согласна.Мы хотим мира и порядка, пусть устраивают оргии в своих городах, а не разрушают наш...
Понаехоло вас при ссср....чемодан вокзал....Путин рад будет очередным украинофобам. Добрые народы всегда страдали. Сербы пустили албанцев - остались без Косова, грузины пожалели в свое время абхазов и остались без территории.... Одни кацапы никого не жалели - выбили насмерть убыхов и адыгов, а теперь там Олимпиаду делают....Вам туда, товарисчи
IP: 37.115.222.---Леа21.01.2014 14:08
Cleopatra Ptholomeus:
Валерий Бурмистров:
Абсолютно с вами согласна.Мы хотим мира и порядка, пусть устраивают оргии в своих городах, а не разрушают наш...
Понаехоло вас при ссср....чемодан вокзал....Путин рад будет очередным украинофобам. Добрые народы всегда страдали. Сербы пустили албанцев - остались без Косова, грузины пожалели в свое время абхазов и остались без территории.... Одни кацапы никого не жалели - выбили насмерть убыхов и адыгов, а теперь там Олимпиаду делают....Вам туда, товарисчи
IP: 74.125.181.---Alex Pan21.01.2014 14:06
Валерий Бурмистров:
)))), а що ти скажеш на рахунок тітушків?
IP: 74.125.181.---Vladimir Sytnik21.01.2014 14:05
Владимир Сытник:
По новому закону Вы разжигаете межнациональную рознь и противостояние. Вы должны и наверняка будете привлечены к ответственности.
Валера это я к вам, чтобы не было недопонимания Вы провокатор и циничный инсенуатор.
IP: 213.179.232.---lumana21.01.2014 14:04
Владимир Сытник:
По новому закону Вы разжигаете межнациональную рознь и противостояние. Вы должны и наверняка будете привлечены к ответственности.
ТРОЛЛЬ.
IP: 93.72.136.---Uriy Dniprov21.01.2014 14:03
Cleopatra Ptholomeus:
На цвинтаре тихо и порядок, а главное стабильность.)))
IP: 37.115.222.---Леа21.01.2014 14:03
Cleopatra Ptholomeus:
Валерий Бурмистров:
Абсолютно с вами согласна.Мы хотим мира и порядка, пусть устраивают оргии в своих городах, а не разрушают наш...
Понаехоло вас при ссср....чемодан вокзал....Путин рад будет очередным украинофобам. Добрые народы всегда страдали. Сербы пустили албанцев - остались без Косова, грузины пожалели в свое время абхазов и остались без территории.... Одни кацапы никого не жалели - выбили насмерть убыхов и адыгов, а теперь там Олимпиаду делают....Вам туда, товарисчи