Повернутись до публікації

Ранок після битви

Понеділок, 20 січня 2014, 08:46
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 74.125.183.---Anna Savina20.01.2014 18:43
Молодцы ребята! Так держать! Вместе мы сила! Только объединившись мы можем победить банду преступников! Беркут, становись вместе с народом! Неужели ты лучше живешь, нежели остальные украинцы?! Вместе победим власть РыгоАналов!
IP: 31.43.141.---Stephan Kovalyov20.01.2014 14:16
Игорь Нестеренко:

А вы готовы поручиться что в подобном противостоянии случайно не попадёте по портрету?

Или вам бы лишь возразить?

Или может спросите - зачем снайперам нужно было целиться в основном в голову? Что бы использовать травматику на поражение?

Или вы уровняете точность снайпера и бросок бутылки в точности?
IP: 95.158.48.---Olga Raifshnaider20.01.2014 13:31
Це солдати режиму януковича підпалили стадіон та портрет Лобановського кидаючи свої бомби в людей. Український народ розумний та сильний. Треба відкрити очі хлопцям що за банду олігархів воюють за копійчану зарплатню. Ми не маємо битись один з одним. Хай олігархи краще бьються головою об стіну.
IP: 74.125.181.---Josef20.01.2014 13:07
This is how civil war looks like.
IP: 176.37.110.---Oleksandr Goncharuk20.01.2014 13:04
Я не думаю що варто зараз шкодувати каси чи щити. Гавiть автомобiлiшкода, але не так вже й шкода. Зараз бойовi дii. Потiм будемо вiдновлюаати. Я особисто буду допомагати. Думаю ця шкода нiщо у порiвняннi з тим що влада пропонуэ: диктатура i корупцiя
IP: 194.44.59.---Helen Grygorovych20.01.2014 12:54
Игорь Нестеренко:
Підтримую. Навіщо нищити, "бомбити" те що жодним чином, на мою думку, не допоможе зрушити з місця міліцію, беркут, владу ... Зокрема розтрощили касу стадіону.
IP: 74.125.181.---Игорь Нестеренко20.01.2014 11:47
Портрет Лобоновского зачем жечь надо было?
IP: 77.52.98.---Andriy Hubysh20.01.2014 11:33
беркутня одержала по носі)))
IP: 46.160.122.---Леонид Лысов20.01.2014 11:30
Беркутне провели показательные выступление. Это не с тетками и студентами воевать. Так держать. Нас много.
IP: 74.125.181.---Fedir Syzyi20.01.2014 10:57
Медики Євромайдану склали мінімальний перелік обмундирування, яке допоможе захиститися від травм на вул. Грушевського в Києві, а також у місцях, в яких можуть мати місце подібні зіткнення із правоохоронцями. Перелік був складений завдяки аналізу характерних травм, які отримали активісти.
Перелік включає:
1. Велосипедний шолом чи каску.
2. Пластикові будівельні окуляри-маску. Вони прилякають до обличчя і при цьому мають на поверхні невеличкі отвори, які зменшують запотівання окулярів у холодну погоду.
3. Шматки товстого коремату, яким обмотується нога нижче коліна і до стопи.
4. Як мінімум - респіратор з клапаном, який продається в аптеках (не плутати зі звичайною медичною маскою, яка навряд чи допоможе). Як максимум - протигаз.
5. Саморобний бронежелет із товстого коремату, з якого вирізається жилетка та кріпиться на корпус.
Таке недороге обмундирування дозволяє уникнути більшості медичних пошкоджень, з якими медики стикнулися 19 січня та вночі 20 січня 2014 року.