Повернутись до публікації

Колишні підлеглі побили Луценка та активістів Євромайдану

Субота, 11 січня 2014, 16:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 74.125.17.---Руслан Вояк14.01.2014 09:53
Прикро що побили людей(інших активістів)!! А Луценка - справедливо!!! Коли він керував міліцією то чому не розібрався "що то теке БЕРКУТ". Чому тоді його все влаштовувало. Він отримує по заслугах як і ВОНА (та що працювала)!!! Вони дурили нас в 2004р. Погано тільки що поряд з НЕЮ Ющенко не сидить за зраду народу.
IP: 74.125.17.---Soleks12.01.2014 16:14
Только Беркут может сдержать эту толпу зомбированных дебилов! Только Беркута они бояться!
IP: 77.52.96.---Даромысл Дарящий Мысль12.01.2014 15:11
А насчёт родных и близких я думаю, что следующий раз автом....... селяне встретят вилами
IP: 77.52.96.---Даромысл Дарящий Мысль12.01.2014 15:07
Vlad Freedom:
Vlad Freedom:
Ты не думай , что такой неуязвимый в инете. найдут, спросят ( а ты первый как подстрекатель) и ответишь по полной
IP: 74.125.181.---Иван Серов12.01.2014 14:22
Leon Ivanov:
Оступился в толпе и об косяк головой стукнулся. А остальное раздули журналисты.
IP: 91.200.113.---Юрій Федчак12.01.2014 12:29
Vlad Freedom:
Підтримую! Всі, хто до сьогодні у лавах Беркуту, повинні сісти на лаву підсудних!
IP: 74.125.183.---Vlad Freedom12.01.2014 08:48
Беркут або з народом або сиди вдома
вас народ вже тотально проклинає
подумайте про своїх рідних та близьких
якщо не хочете думати про себе
БЕРКУТ-ЗЛОЧИНЦІ
IP: 74.125.181.---Александр Бровко11.01.2014 23:09
Погано що побили...
(Але чомусь цього хлопця і в Німечинні били - може справа в ньому самому?...)

Головне ж в тому - що перед вихідними (перед наступним вічем) чи тоді, коли людей на майдані меньшає - щось і трапляється ...

На початку майдана на теренах інтернету писали - практика революцій останніх років показала, що відомим громадським діячам і журналістам треба бути обережними - вони часто бувають мішенью як "жертви режима" для революціонерів... Провокації і підстави стали нормою сучасних революцій (точніше переворотів - бо революцій давно вже не було і не буде - організотори-глобалісти перейшли до більш дешевших способів розвалювання держав руками народів цих же держав через майдани)

Б'ють міліцію - міліція, потім, звісно, б'є у відповідь... А третій десь в спокіному місці сидить і радіє як слабіє держава... Розділяй і володарюй - основна стратегія захвату народів і сьогодні. Для Укранїни вона підходить особливо,бо у нас завжди багато гетьманів...
IP: 94.179.83.---Lidya Ivanova11.01.2014 17:16
В "Беркуті" - кадрові офіцери? Тримали лінію оборони? А ворог - кревні брати, сестри, матері, батьки? А кого, або що захищає шановне офіцерство? Дуже багато запитань, і якщо б були думаючи люди в цьому формуванні - були б же відповіді.
IP: 178.216.120.---Геннадий Тув11.01.2014 17:12
Луценка на кичу--за нарушение правил УДО!